Iphone

Vartotojai naująjį "Apple" produktą pavadino vienu blogiausių per visą bendrovės istoriją

Atrodo, kad "Apple" skubėjo išleisti naujus "FineWoven" dėklus, kurie buvo išleisti kartu su "iPhone 15" išmaniaisiais telefonais. Jais bendrovė pakeitė įprastus aksesuarus, pagamintus iš natūralios odos ekologijos labui. 

Žiniasklaida pastebėjo, kad juos vis dažniau kritikuoja naudotojai ir apžvalgininkai, o "Amazon" - pagrindinėje planetos prekyvietėje - jie surinko tiek daug neigiamų atsiliepimų, kad puslapiuose su šiais aksesuarais teko pridėti įspėjimą, kad jie "dažnai grąžinami".

Dar vienas įdomus dalykas: per pastaruosius kelis mėnesius "Amazon" svetainėje "FineWoven" "naudotų" dėklų kainos smarkiai sumažėjo.

Pasak "9to5Mac", situacija su "FineWoven" dėklais geriausiu atveju yra nevienareikšmiška.

Žinoma, yra tokių, kuriems jie patinka, tačiau daugelis pareiškė, kad tai tiesiog blogiausias produktas, kurį "Apple" išleido nuo pat savo veiklos pradžios.

FineWoven - iš sintetinės medžiagos pagaminti dėklai.

Apple teigia, kad šis gaminys atitinka aukščiausius korporacijos standartus.

Tačiau iš tikrųjų po kelių mėnesių ar net savaičių naudojimo kraštai atsilupinėja, audinys subraižomas, o pats dėklas atrodo kaip "senas kompaktinis diskas ir tampa rudas kaip supuvęs bananas", rašo vartotojai ir dalijasi nuotraukomis socialiniuose tinkluose.

Organizatorių nuotr.

Kaip tapo žinoma, "Apple" atsisakė savo išmaniajame laikrodyje įdiegti taip lauktus microLED ekranus.

Tai jau antras didelis "Apple" atšaukimas per pastarąją savaitę: dar anksčiau bendrovė nutraukė dešimtmetį trukusį siekį sukurti savo elektromobilį.

2024 m. "Apple" yra suplanavusi daugybę pranešimų.

Šį mėnesį debiutuos "iPad Pro" su OLED ekranais, vasarą parodys revoliucinę "iOS" su dirbtiniu intelektu, o rudenį bus išleisti nauji "iPhone" ir jubiliejinis "Apple Watch" laikrodis, kuris bus tikrai revoliucinis išmanusis laikrodis.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder