"Tesla" prarado 126 mlrd. dolerių po to, kai Muskas nusipirko "Twitter"

"Tesla" prarado 126 mlrd. dolerių po to, kai Muskas nusipirko "Twitter", pranešė naujienų agentūra "Reuters".

"Tesla Inc" antradienį prarado 126 mlrd. JAV dolerių dėl investuotojų baimės, kad generaliniam direktoriui Ilonui Muskui gali tekti parduoti akcijas, kad prisidėtų 21 mlrd. dolerių prie 44 mlrd. dolerių vertės "Twitter Inc" išpirkimo", - pranešė naujienų agentūra.

Nurodoma, kad "Tesla" nedalyvauja "Twitter" sandoryje, tačiau jos akcijos tapo spekuliantų taikiniu po to, kai E. Muskas atsisakė viešai atskleisti, iš kur gaunamos įsigijimo lėšos.

Antradienį "Twitter" akcijos taip pat atpigo 3,9 proc. iki 49,68 JAV dolerio, nors pirmadienį E. Muskas sutiko jas pirkti už 54,2 JAV dolerio už akciją grynaisiais.

Pažymima, kad šis vertės sumažėjimas atspindi investuotojų susirūpinimą, kad staigus "Tesla" akcijų, iš kurių E. Muskas gauna didžiąją dalį savo 239 mlrd. dolerių vertės turto, kritimas gali priversti turtingiausią pasaulio žmogų apsvarstyti galimybę sudaryti sandorį su "Twitter".

Elonas Muskas pirmadienį sudarė susitarimą dėl "Twitter Inc" pirkimo už 44 mlrd. JAV dolerių ir turtingiausiam pasaulio žmogui perdavė vienos didžiausių socialinės žiniasklaidos platformų kontrolę.
 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder