Antanas Kalnius sieks antrosios kadencijos

Kretingos rajono savivaldybės meras Antanas Kalnius ketvirtadienį pranešė ateinančiuose savivaldybių merų rinkimuose sieksiantis antrosios mero kadencijos.

„Artėjant savivaldos rinkimams, atėjo metas pasidalinti su jumis savo planais, – sakė A. Kalnius. – Tapęs meru, nuo pat pirmos savo darbo dienos, jaučiau didžiulį gyventojų palaikymą.

Būtent jis ir padėjo pačiomis sunkiausiomis akimirkomis. Žinoma, ir pats neišvengiau klaidų, sulaukiau ir žmonių kritikos. Bet visada stengiausi įsiklausyti į pasiūlymus ir matau, kad daugeliu atvejų mano bei gyventojų nuomonė dėl būtiniausių pokyčių rajone sutapdavo“.

A. Kalnius pažymėjo, kad per šią kadenciją drauge nuveikta  išties daug reikšmingų darbų. Net politikų veikla tapo skaidresnė, o procesai – viešesni. Tačiau dar daug minčių liko ir planuose.

„Tikėdamas, kad per visus šiuos metus išsaugojau daugumos rinkėjų pasitikėjimą, priėmiau sprendimą siekti antrosios mero kadencijos. Viliuosi, kad Kretingos rajono žmonės, pritardami mano apsisprendimui, palaikys mane ir ateityje“, – teigė rajono vadovas.

Palaikymą A. Kalniui jau išreiškė ir jo komandos – politinio komiteto Kretingos kraštas – nariai, steigiamojo susirinkimo metu patvirtinę jį komiteto kandidatu į

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder