Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Manau visi sutinka, kad trintis tarp automobilių nėra smagu. Iš kitos pusės realybė tokia, kad žmonės dėl vienokių ar kitokių priežasčių į senamiestį nori atvykti automobiliais. Šiuo metu man atrodo logiškiausias sprendimas įrengti daugiau parkavimosi vietų aplink senamiestį (kad ir buvusioj pramoninėj teritorijoj už Jono kalnelio) ir tuo pačiu maksimaliai apriboti automobilių eismą pačiame senamiestyje. Netgi patiems senamiesčio gyventojams neturėtų būti leista palikti automobilio ilgiau nei pusei valandos (t.y. tiek kiek užtenka neskubant išsikrauti iš automobilio atvežtus pirkinius). Jeigu matysim, kad automobilių išvarymas iš senamiesčio veikia ir žmonių srautai didėja, galima bus palengva mažinti aplink senamiestį įkurtų parkavimo vietų skaičių arba tas parkavimo vietas nukelti šiek tiek toliau, išplečiant senamiesčio ribas.
fobofobas, 2021-04-27 09:19
Koks čia išsigelbėjimas. Automobiliai visur - reikia, nereikia? Varyti lauk juos reikia
Memelenderis, 2021-04-27 08:32
Kad vietiniai etatiniai inkštukai nusiramintų, reikia senamiestyje išvis uždrausti bet kokį auto judėjimą (vietiniams irgi). Tuomet laikys savo auto prie akropolio ir svajos "kaip gerai buvo anksčiau..."
klaipedietis, 2021-04-26 18:52
Čia viena poniutė paminėjo Klaipėdos dydį. Realiai Klaipėdos "ilgis" yra beveik 14 km, o "plotis" maždaug 3 km. Iš čia aišku, kad Klaipėdoje iš taško A į tašką B praktiškai beveik visuomet važiuojama. Automatiškai, vietos, kur ribojamas privažiavimas ir problematiškas ar neadekvačiai brangus parkavimas - dėsningai apmiršta. Dėl senamiesčio reikėtų adekvačiai apsispręsti: kas tai - privilegijuotas miegamasis rajonas, ar potencialus traukos objektas. Nežinau realiai, tačiau esu įsitikinęs, kad Amsterdamo centro gyventojai nerašo pareiškimų policijai dėl barų arba transporto triukšmo. Atgaivinti senamiestį - reiškia leisti jam šurmuliuoti nuo ryto iki ryto. Tada ir parduotuvėlės iš Akropolio grįžtų į senamiestį. Tačiau... tam kategoriškai priešinsis, kaip ir visada bet kokiai veiklai, paties senamiesčio privilegijuotieji gyventojai. Jų amžinos ir nepabaigiamos kovos objektas - absoliuti tyla ir išskirtinis bei neribotas jų pačių mašinų parkavimas, šitai kategoriškai draudžiant visiems kitiems. Taigi, vienintelė įmanoma taiki kryptis - apskritai išguiti bet kokį transportą ir judėjimą iš senamiesčio. O su mirusiu senamiesčiu klaipėdiečiai seniai susitaikė. Senamiestis jiems - "ne tau, Martynai, mėlynas dangus". Ten nėr ką veikti.
Orakulas, 2021-04-25 14:15
Prie ko cia kazkokia dizainere, kuri negyvena Klaipedoje ir net nevairuoja! Klaipeda nesibaigia, ponia, ties akropoliu. Ir tai, jog senamiestis toks tuscias, jau yra signalas, kad problema egzistuoja, net jei toji dizainere jos ir nemato.
Nesuprates, 2021-04-25 13:04

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.