A. Bilotaitė Klaipėdoje domėsis sienos apsauga

Bilotaitė Pasvalyje aptars valstybės tarnybos pertvarką, civilinę saugą

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė su Panevėžio rajono savivaldybių valdžios, viešojo saugumo tarnybų vadovais aptars pokyčius valstybės tarnybos, civilinės saugos ir regioninės politikos srityse, regiono aktualijas.

Ministrė dalyvaus susitikimuose su Panevėžio miesto savivaldybės, Pasvalio, Biržų, Rokiškio, Kupiškio ir Panevėžio rajonų merais, administracijų vadovais, regiono plėtros tarybos atstovais.

Pasak A. Bilotaitės, pertvarkomis siekiama turėti valstybės tarnybą, kuri „ gebėtų susitvarkyti su laikmečio iššūkiais“, ji pabrėžia, kad šiuo metu išlaikyti esamą valstybės tarnybą pernelyg brangiai kainuoja ir valstybės biudžetui, ir reputacijai.

Pasvalyje A. Bilotaitė taip pat paženklins specialiuoju priedangos ženklu pastatą – Lėvens pagrindinę mokyklą. Naujausiais duomenimis, savivaldybėse yra numatytos 1934 priedangos, skirtos trumpalaikei apsaugai nuo tiesioginio ir netiesioginio apšaudymo grėsmės karinės agresijos metu. 

Pasvalio rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnyboje vidaus reikalų ministrė aptars civilinės saugos pajėgų stiprinimą, pristatys krizių valdymo ir civilinės saugos įstatymo paketą.

Ji taip pat lankysis Panevėžio apskrities vyriausiajame policijos komisariate, kur su vietos policijos vadovais  kalbėsis apie kriminogeninę situaciją regione ir numatomą administracinę policijos reformą.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder