Citatos, kurias pastebėjo ir įsiminė dienraštis "Vakarų ekspresas"

Dienraštis "Vakarų ekspresas" skelbia populiariausias Klaipėdos ir šalies politikos ir visuomenės veikėjų citatas.

Klaipėdos miesto tarybos narys Arvydas VAITKUS: „Ar Klaipėdos vaikus vešime gydyti į Vilnių ir Kauną?“ 

Jurbarko rajono verslininkų organizacijos tarybos pirmininku Gintarius STOŠKUS: "Arba mūsų valdžioje sėdi absoliutūs nemokšos, arba absoliutūs kenkėjai.

Klaipėdos miesto Tarybos narė Judita SIMONAVIČIŪTĖ: "Kol kas taip, kad valgiui neskirtume pinigų ir veržtumėmės diržus, mano šeimoje dar nėra. Dabar mažiau valgome, amžius nebe tas. 

Juvelyrė Jurga LAGO: "Šalies žmonių tylėjimas, laukimas ir nematymas reiškia praktiškai... turto praradimą ir visišką gyvenimo paralyžių rytoj".

Neringos meras Darius JASAITIS: "Jau, manau, reikia apie sportavimą ne galvoti, o juo užsiimti iš tikrųjų, o ne tik žadėti. Šiuo metu mano sportas - greitas ėjimas". 

Signataras, saugumo ekspertas Audrius BUTKEVIČIUS: "Jeigu mes išvežtume anūką į Suomiją, tai aš tau garantuoju: su Švedija vyktų karas, su Rusija karo nevyktų, nes iš ten ateitų visi nurodymai, suomiai pradėtų mušti banginius ir gauti visdokias baudas. O jeigu Šimonytę ten importuoti, tada suomiai gautų galą maždaug per pusmetį. 

Žurnalistas Vilius KAVALIAUSKAS: "Mes kažkada darėm apklausą dėl Vyčio. Paaiškėjo, kad 87 procentai mėgsta Vytį, o kai apklausą darė vyriausybės kanceliarija ar kultūros ministerija dėl Lukiškių aikštės, paaiškėjo, kad Vytį mėgsta tiktai 14 procentų. Ir kai mes paklausėm. kas darė apklausą, mums atsakė, kad tai Valstybės paslaptis. Atsakė kanceliarija, kancleris tuometinis.

Sąjungos Vardan šeimos narė Viktorija IVANIUŠINA: "Gal neįdėmiai skaičiau, bet apie biologines moteris Stambulo konvencijoje išvis nieko nerašoma. Tuomet ką mes ginsime su šia konvencija Lietuvoje?"

"Konservatoriai tapo bailių sąjunga, nes patriotų tarp jų liko vienetai", - Lietuvos Nepriklausomybės gynimo sausio 13-osios brolijos vadovas Kasparas GENZBIGELIS be pagrindo tokiomis išvadomis nesimėto.

Buvęs Lietuvos kariuomenės vadas Valdas TUTKUS: "Pas mus apie genderinį auklėjimą dabar visi rūpinasi, kad nuo darželio, sakytų, kad jei tu gimei su "cypuku" nereiškia, kad tu berniukas, tu gerai pagalvok. O tai, kad patriotinio aujlėjimo pas mus mokykloje nėra, aš kada sužinojau - šoką gavau".

Seimo narys Remigijus ŽEMAITAITIS: "Ne, nesakau, kad Kinija yra mūsų didesnis draugas nei Taivanas. Tik kurių velnių pyktis su Kinija ir visais jos partneriais, jei buvo galima tiesiog puoselėti draugystę su Taivanu? Kodėl draugystė būtinai turi būti paaugliška - su kraujo nuleidimu?"

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder