Ieškote darbo? Užimtumo tarnyba kviečia užmegzti ryšius su darbdaviais

Trečiadienį, gegužės 5 d., Užimtumo tarnyba kviečia į unikalų nemokamą renginį - virtualią karjeros dieną, kurios metu darbdaviai ir darbuotojai turės galimybę atrasti vieni kitus. Renginys orientuotas į Vakarų Lietuvoje veikiančias įmones ir darbo regione ieškančius žmones.

Užimtumo tarnybos Klaipėdos Klientų aptarnavimo departamento direktorė Jurgita Petraitienė „Vakarų ekspresui“ teigė, kad tokie renginiai užsienyje jau yra įprasti, o Lietuvoje tokiu formatu karjeros diena rengiama pirmą sykį.

"Kasmet organizuodavome renginį „Gyvenk ir dirbk Klaipėdoje“, kuriame dalyvaudavo mokymo įstaigos, pagrindiniai darbdaviai, moksleiviai, studentai ir darbo ieškantys miestiečiai. Prasidėjus pandemijai pernai renginys neįvyko, o per metus situacijai nepasikeitus, darbdaviams stebint darbo jėgos trūkumą ir žmonių laukimą, kuo pandemija baigsis, norime padėti ir darbdaviams, ir darbo ieškantiems žmonėms, įnešti optimizmo darbo rinkoje. Dėl to kilo idėja pasinaudoti EURES platforma ir surengti karjeros dieną, skirtą Klaipėdos regionui", - idėją pristatė J. Petraitienė.

Pasak pašnekovės, renginys bus naudingas ir į Lietuvą ketinantiems sugrįžti lietuviams, taip pat - ieškantiems vietos praktikai.

Renginyje „Karjera Lietuvoje“ dalyvaus pramonės, paslaugų, informacinių technologijų, logistikos ir jūrinio sektoriaus įmonės, pavyzdžiui, Klaipėdos jūrų krovinių kompanija, "Klaipėdos nafta", „DFDS Seaways“, „Philip Morris Lietuva“, „Grigeo Klaipėda“, „Klaipėdos baldai”, „Vakarų laivų gamykla“, „MARS Lietuva“, „Vingės logistika“, „Vlantana“, „Be Ge Baltic“,"Klaipėdos pienas“, "Garant group“, „Retal Baltic“, „Lietuvos geležinkeliai“, „Vičiūnų grupė“ ir kiti.

Virtualus renginys „Karjera Lietuvoje“ vyks trečiadienį nuo 11 iki 14 valandos. Užsiregistravusiems dalyviams iš kompiuterio ar mobilaus įrenginio tereikės prisijungti prie Europos darbo dienų platformos - https://www.europeanjobdays.eu/en/events/career-lithuania.

Platformoje ieškantieji darbuotojų gali skelbti apie laisvas darbo vietas, o ieškantys darbo – siųsti jiems savo CV, susitarti dėl darbo pokalbio.

Siūlomos darbo pozicijos IT specialistams, pardavimų, pirkimų vadybininkams, kokybės koordinatoriams, projektų vadovams, klientų aptarnavimo darbuotojams DFDS keltuose, marketingo specialistams, energetikos, statybos, mechanikos, gamybos automatizavimo inžinieriams, technologams, technikams, ekonomistams, muitinės tarpininko atstovams, darbų saugos specialistams, gamybos darbuotojams ir kt.

Detalesnė informacija apie renginį ir registracija - Daiva Kniežienė, tel. +370 658 24243, el. p. [email protected].

Sidebar placeholder