savireklamai ir reitingams kelti baigėsi - norėjai būti kitoks, likai politine dulke ir galėsite dulkintis tarpusavyje.
Henrikas
Henrikas,
IRemiga, organizuok preziko ,pjemjerės irkaščiūninių kelionę iį baltarusiją .Tegul tie mūsų blūdai atsiprašo batkos už neteisingą kaltinimą del balionų .Padarė gėdą Lietuvai ant viso pasaulio .Bet man atrodo kad jiems neužteks drasos
ilgametis
ilgametis,
VRK narys nutare pailseti...o konservatoriai leido?
Komentaras
Komentaras,
O tie kas sendien gyvena Gerai Rydienos saskaita paeme 72.5 milijardo paskolu su 3.36% palukanu, kai 10 mijardu i metus, Pasikeitus Partijai irgi bus Metami is Partijos? Vaikai gi sumokes didelio cia daikto...
Koščejus
Koščejus,
Pastovus triukšmautojas ,odarbų rezultatas nulis
bbbbbbbbbbb
bbbbbbbbbbb,
Bailiai išsigando Žemaitaičio kad viska iškels y viešuma visas jų aferas
Šitas gaivalas
Šitas gaivalas ,
nė vieno darbo neatliko iki pabaigos. Žadėjo kagėbistus išviešinti, nu ir ką? Išviešino???
Šikniau
Šikniau,
Kiek žmonių atėjo i susitikimą Palangoje 5 ar 7 prisipažink?
Ligonis
Ligonis,
Psichopatas sušiktas. Užteks tau asile kankinti visus, kelti samyšį. Nu ir išsirinko asilo galvą. Nesutikėk kad Palangoje tave kas rinks kvaily, politinis lavone
Piranija- nuomonei
Piranija- nuomonei,
Tu koncervatnykų šiukšlė!
Scorpion
Scorpion ,
Kokie jūs kvailiai, komentatoriai ir "rašytojai"! Negi dar nenusibodo koncervatnykų tvaikas?! Durnina, dulkina per visus galus- ir gerai?! Tik už NEMUNO AUŠRĄ IR R. ŽEMAITAITĮ! JIS- LIETUVOS PREZIDENTAS! Velniop visus budrius, kaščėjus, nuosėdas, visus koncervatnykus!
Nuomonė
Nuomonė ,
Politinę šiukšlę išsiuntė į šiukšlyną
klaipėdietė
klaipėdietė,
su visomis korsakėmis išeis,Klaipėdai gėdos liks mažiau
,
Kad jau jis nuveike ką, kad jis aiškinosi ką? Pch jam, na nebent prieš pukelis ar šudmaiši reikia atsiskaityti!
TOP
Nauji
Rašyti komentarą
Ką kacapų tovarščius pasakys daugiau...
savireklamai ir reitingams kelti baigėsi - norėjai būti kitoks, likai politine dulke ir galėsite dulkintis tarpusavyje.
IRemiga, organizuok preziko ,pjemjerės irkaščiūninių kelionę iį baltarusiją .Tegul tie mūsų blūdai atsiprašo batkos už neteisingą kaltinimą del balionų .Padarė gėdą Lietuvai ant viso pasaulio .Bet man atrodo kad jiems neužteks drasos
VRK narys nutare pailseti...o konservatoriai leido?
O tie kas sendien gyvena Gerai Rydienos saskaita paeme 72.5 milijardo paskolu su 3.36% palukanu, kai 10 mijardu i metus, Pasikeitus Partijai irgi bus Metami is Partijos? Vaikai gi sumokes didelio cia daikto...
Pastovus triukšmautojas ,odarbų rezultatas nulis
Bailiai išsigando Žemaitaičio kad viska iškels y viešuma visas jų aferas
nė vieno darbo neatliko iki pabaigos. Žadėjo kagėbistus išviešinti, nu ir ką? Išviešino???
Kiek žmonių atėjo i susitikimą Palangoje 5 ar 7 prisipažink?
Psichopatas sušiktas. Užteks tau asile kankinti visus, kelti samyšį. Nu ir išsirinko asilo galvą. Nesutikėk kad Palangoje tave kas rinks kvaily, politinis lavone
Tu koncervatnykų šiukšlė!
Kokie jūs kvailiai, komentatoriai ir "rašytojai"! Negi dar nenusibodo koncervatnykų tvaikas?! Durnina, dulkina per visus galus- ir gerai?! Tik už NEMUNO AUŠRĄ IR R. ŽEMAITAITĮ! JIS- LIETUVOS PREZIDENTAS! Velniop visus budrius, kaščėjus, nuosėdas, visus koncervatnykus!
Politinę šiukšlę išsiuntė į šiukšlyną
su visomis korsakėmis išeis,Klaipėdai gėdos liks mažiau
Kad jau jis nuveike ką, kad jis aiškinosi ką? Pch jam, na nebent prieš pukelis ar šudmaiši reikia atsiskaityti!
Tavo dainelė baigta. Liaudis balsų bebeduos.
Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.