Įvertino patirtį ir žinias: Klaipėdos apylinkės teismo pirmininko pavaduotoja tapo Laura Kačinskienė
Dekretą „Dėl apylinkės teismo pirmininko pavaduotojo skyrimo“ šių metų birželio 9 d. pasirašė Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda.
„Einant teismo pirmininko pavaduotojo pareigas, linkiu išminties, optimizmo bei kantrybės“, – kolektyvo vardu teisėja pasveikino teismo pirmininkė Kristina Serdiukienė.
Teismo bendruomenė L. Kačinskienei palinkėjo atsakingai ir sėkmingai įgyvendinti pavestas funkcijas, priimti profesionalius ir objektyvius sprendimus bei savo kompetencija ir lyderyste prisidėti prie sklandaus teismo darbo organizavimo.
"Neabejojama, kad sukaupta profesinė patirtis, teisėjo darbo žinios ir atsakingas požiūris į pareigų vykdymą padės užtikrinti aukštą teismo veiklos kokybę, stiprinti teismo autoritetą ir visuomenės pasitikėjimą teisingumo vykdymu", - pažymėjo Klaipėdos apylinkės teismo pirmininko padėjėjas Donatas Odinas.
Rašyti komentarą