Kalifornija
Buvęs naktinis klubas taps svečių namais (5)

Pietinėje Klaipėdoje, buvusio naktinio klubo patalpose, turėtų atsirasti svečių namai, atskleidžia Klaipėdos savivaldybės interneto svetainėje paskelbti šio objekto kapitalinio remonto projektiniai pasiūlymai.

Dokumentuose nurodoma, kad pastatas Laukininkų g. 17, kuriame seniau veikė klubas „Kalifornija", iš esamos maitinimo paskirties turėtų virsti viešbučių paskirties statiniu. 

Prieš kurį laiką prie pastato nebeliko legenda tapusio stogelio su palmėmis, o naujieji savininkai ėmė tvarkyti statinio vidų.

Planuojama, kad pirmame pastato aukšte bus įrengtos trys parduotuvėlės su įėjimais iš lauko, o antrame aukšte – svečių namai.

Statytojų UAB „Vėjų energija" planuose – trys prekybinės paskirties patalpos (44,38, 47,4 ir 18,8 kv. m ploto) ir 619 kv. m naudingojo ploto svečių namai, kuriuose būtų 33 numeriai.

Į svečių namus bus patenkama pro atskirą įėjimą pirmame aukšte. Nors šioje vietoje nakvos žmonės, maitinimo paslaugų neketinama teikti.

„Maitinimo paslaugos nenumatomos. Suformuota virtuvės patalpa skirta lankytojų savarankiškam maisto gaminimui", - nurodoma projektiniuose pasiūlymuose.

Pastatas turėtų gerokai pasikeisti – vietoje dabartinio vaizdo turėtų atsirasti modernesnis statinys, atnaujintas ir apšiltintas fasadas, pakeisti langai, durys. Pagal projektinius pasiūlymus matyti, kad turėtų būti atvertas praėjimas į vidinį pastato kiemą.

Naujų automobilių stovėjimo vietų prie pastato įrengti nenumatoma, tačiau nurodoma, kad esama parkavimo situacija nepablogės.

Viešas projektinių pasiūlymų pristatymas numatomas balandžio 27 d. 15 val. nuotoliniu būdu per „Zoom" programą. Iki to laiko su pasiūlymais galima susipažinti Klaipėdos miesto savivaldybės interneto svetainėje ir teikti pasiūlymus projektuotojams.

Raktažodžiai
kiek ten dantų išbarstyta ir kraujo pralieta
Morozilnikas, 2021-04-13 14:57
Tamsa, manau, kad esate visiškai teisus. Pagal projektą iš 33 numerių 32 plotas varijuoja tarp 10 ir 19 kvadratinių metrų. Tai panašu, kad tai tiesiog bus darbininkų, o gal ir kokių sportininkų (visokių jaunių, antrųjų lygų, stovyklų ir t.t.) nakvynės vieta. Vienas autobusas ir vienas užpildytas „viešbutukas“.
To brainwashed, 2021-04-13 10:46
būsimą darbininkų bendrabutį pavadino svečių namais ir tiek.
brainwashed, 2021-04-13 07:39
Sidebar placeholder