Klaipėdos uostas: daugiau krovinių, daugiau laivų, daugiau keleivių
Dalyvaujamajam biudžetui – 25 gyventojų pasiūlymai

Sėkmingai startavo pirmąkart Klaipėdos mieste vykdomas dalyvaujamojo biudžeto projektas, kurio tikslas – pakviesti uostamiesčio gyventojus aktyviai dalyvauti siūlant idėjas, kaip pagerinti gyvenamąją aplinką ir vietos infrastruktūrą. 

Vakar, birželio 17 d., baigėsi gyventojų paraiškų dalyvaujamajam biudžetui teikimo terminas. 
Klaipėdiečiai iš viso pateikė net 25 pasiūlymus kaip pagerinti gyvenamąją aplinką, viešąsias erdves Klaipėdos mieste. 18paraiškų buvo pateikta el. sistemoje https://dalyvauk.klaipeda.lt/, likusios pristatytos į Klaipėdos m. administraciją.

„Nepaprastai malonu, kad klaipėdiečiai aktyviai atsiliepė į kvietimą siūlyti idėjas, kurias įgyvendinus mieste gyventi būtų dar maloniau, gražiau, geriau. Ačiū visiems, pateikusiems pasiūlymus. Jau netrukus juos paviešinsime ir kviesime visus miesto gyventojus aktyviai palaikyti patraukliausius projektus, iš kurių bus išrinkti tie, kuriuos savivaldybė realizuos iš miesto biudžeto lėšų“, - sako Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos vyriausiasis patarėjas Deividas Petrolevičius.

Artimiausiu metu vyks paraiškų peržiūra, bus patikrinta ar visos paraiškos pateiktos tinkamai, taip pat bus įvertintos projektų sąmatos.  Š. m. liepos 19 d. visi reikalavimus atitikę pasiūlymai bus paviešinti ir uostamiesčio savivaldybė iki rugpjūčio 26 d. visus klaipėdiečius kvies balsuoti už  labiausiai patikusius pasiūlymus. Apie balsavimo pradžią bus paskelbta atskirai.

Didžiausio gyventojų palaikymo sulaukusios idėjos bus įgyvendintos savivaldybės lėšomis. Šių metų idėjoms įgyvendinti miesto biudžete yra numatyta 100 tūkst. Eur.
 

Raktažodžiai
Sidebar placeholder