Dvyniai moka priversti painiotis ne tik mokytojus

(2)

Kiek dvynių - tiek daugybė pačių netikėčiausių linksmų nutikimų. Kiekviena istorija savita ir nepakartojama. Kiekvienas esame girdėję apie dvynius, nuolat patenkančius į painias situacijas, dažnai apgaudinėjančius mokytojus, draugus, giminaičius ir netgi... savas žmonas

 

Vakarų Laivų gamyklos vadovas Arnoldas Šileika ir Krovinių terminalo vadovas Vaidotas Šileika - broliai dvyniai. Jie taip pat galėtų papasakoti krūvas pačių smagiausių ir netikėčiausių istorijų iš jaunystės laikų ir ne tik...

Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas, kaip ir priklauso rimto miesto rimtai galvai, privalo nuolat bendrauti su verslininkais ir ieškoti bendradarbiavimo galimybių.

Kas gali paneigti, kad broliai - dvyniai, dabar nepasinaudos savo privilegija būti nuolat painiojami aplinkinių.

Juk ir vienas ir kitas gali sukirsti su meru rankomis, sutarti dėl kažkokių įsipareigojimų, o paskui supaisyk juos, kad gudrus, kas ką kalbėjo, kuris kuriam kažką pažadėjo.

Kaip sakoma, po to lieka tik gaudyti vėją laukuose.

Tikimės, kad miesto meras puikiausiai atskiria, kuris iš jų Arnoldas, o kuris Vaidotas. Ir jo suklaidinti dvyniams nepavyks.

Todėl, tie, kas drįsta abejoti, kad po bendro miesto valdžios ir verslo aptarimo laimės visi: ir klaipėdiečiai ir uosto įmonės, tegul meta į mus akmenį, arba dar geriau - didelį gintaro gabalą.  

 

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder