Jūros šventė apkarto: klaipėdiečiai ne vietoje paliktą „Mercedes-Benz“ apmėtė žaliais kiaušiniais (7)

Į Jūros šventę atvykęs svečias iš Klaipėdos išsiveš, ko gero, nelabai smagius įspūdžius. Vakare nelabai tam tinkamoje vietoje palikęs savo prabangų baltutėlį mersedesą, iš ryto jį rado keistai pageltonavusį. Pažvelgus iš arčiau pamatytas vaizdas gal kam ir kėlė šypseną, tačiau labiau vis dėlto stebino klaipėdiečių „svetingumas“.

Pastatyti automobilį – misija neįmanoma

Vėliau vakare atvykus į Klaipėdą rasti vietą pastatyti savo automobilį misija buvo absoliučiai neįmanoma. Didžioji dalis senamiesčio dėl Jūros šventės buvo uždaryta eismui, o ten, kur buvo įmanoma įvažiuoti, buvo absoliučiai beprasmis reikalas žvalgytis kokios nors net menkos vietelės savo transportui.

Geriau pažįstantys Klaipėdą visada žino „slaptas“ teritorijas, kur vis dėlto yra šioks toks šansas priglausti mašiną.

Tačiau vakar apie 22 valandą net plyni laukai, besidriekiantys už Jono kalnelio palei Danę į šiaurės pusę, buvo užkimšti taip, kad norintys iš ten pajudėti savo mašinomis turėjo gerokai pasukti galvas, kaip tai padaryti – nei įvažiuoti, nei išvažiuoti, čia buvo palikta arti tūkstančio mašinų.

Iš tikrųjų vakar vakare kol kas dar mažai urbanizuotos laukymės palei Danę buvo itin paklausios – pereini tiltelį per upę ir jau čia pat „Meridianas“ bei visas senamiestis, kur intensyviai šurmuliavo 62 – oji Jūros šventė.

Renginių gausu buvo ir Jono kalnelio saloje, ir prie Kultūros fabriko. O pačiame Kultūros fabrike vyko didžiulis kviestinių svečių, kuriuos sukvietė Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas, vakaras.

Archyvų nuotr.

Savo fiestą surengė ir „Švyturio“ alaus darykla, kur prie restorano „Švyturys Bhouse“ buvo įrengta speciali scena ir čia linksminosi šimtai klaipėdiečių bei atvykusiųjų iš visos Lietuvos.

Tad eismas buvo uždarytas ir Bangų gatvės atkarpoje, kurią pravažiavus yra didelė automobiliams palikti skirta aikštelė.

Apmetė žaliais kiaušiniais

Vakar vakare Klaipėdoje kas kaip sugalvojo, tas taip ir statė automobilius – o kas beliko? Savo šios problemos sprendimo versiją sumąstė ir prabangaus baltutėlio „Mercedes Benz“ markės automobilio, pažymėto Didžiosios Britanijos valstybiniu numeriu, vairuotojas.

Jis savo mašiną automobilių stovėjimo aikštelėje ties Jono kalneliu įspraudė tiesiai ant praėjimo tako, vedančio į gyvenamojo namo laiptinę.

Tiesa, gyventojams vairuotojas praeiti paliko takelio dalį, tad lyg ir viskas atrodė gerai. Tačiau toks „saliamoniškas“ Jūros šventės svečio sprendimas klaipėdiečių gyventojų buvo įvertintas visai netrukus: rytą baltutėlis mersedesas keistai geltonavo.

Priėjus arčiau buvo matyti, kad gal namo gyventojai, gal šiaip praeiviai prabangią transporto priemonę apmetė žaliais kiaušiniais.

Akivaizdu, jog tokių buvo panaudota tikrai ne vienas, ir ne du. Rytą visas kiaušinių turinys ant automobilio jau buvo pridžiūvęs, o tai, kas nuvarvėjo, bei lukštų liekanos „puikavosi“ čia pat ties mersedesu ant šaligatvio plytelių.

Vaizdas buvo tikrai nekoks.

Vasaromis automobilių statymo problema yra aktuali visame pajūryje – tiek Palangoje, kur tiesiog katastrofiškai užkemšami daugiabučių namų kiemai, tiek Klaipėdoje bei Nidoje.  
 

Jei man taip butu užstatę patekima i namus su vežimėliu, būčiau su vinimi gerai praėjęs ir pripaišes falų. Kitą kartą marozas suprastu kaip reikia statyti automobilį. Visai išnaglėjo ir nejaučia jokios atsakomybės jausmo.
to bpn, 2021-07-29 14:56
Kodėl apie tai rašo “Vakarinė Palanga”? Palangos prie Klaipėdos dar neprijungė. Tai žino, kieno mersedesas? Jei nėra kur statyti, galima bet kaip? O gyventojai viską turi ištvert.
Klausimas, 2021-07-27 20:33
pat tikriausiai esi is marozu? statai kur nori myzi kur nori???
klp to bpn, 2021-07-27 11:36
Sidebar placeholder