Klaipėdos gimtadienio proga rengiama tradicija tapusi „Mėlynoji vakarienė“

Rugpjūčio 1-ąją Klaipėdos Teatro aikštėje – „Mėlynoji vakarienė“. Jau penktus metus organizuojamas renginys šiemet kviečia švęsti ne tik Klaipėdos miesto gimtadienį, bet ir patį gyvenimą.

„Klaipėda turi kuo džiaugtis ir didžiuotis. Tarp visų už ir prieš, tarp tylos ir audrų, mes kviečiame patirti malonius dalykus: gyvą muziką, gyvą bendravimą, gyvas emocijas!“, – sakė „Mėlynosios vakarienės“ organizatorė Jovita Navickaitė-Petrikienė. 

Tik vieną ypatingą vakarą metuose čia išdygs mėlyni stalai, prie kurių susirinks mėlynos spalvos vienijami žmonės. Tradiciškai, renginio koncertinėje programoje pasirodys būrys klaipėdiečių atlikėjų ir svečiai iš kitų miestų.

Pasak organizatorių, šiemet scena – pati gausiausia penkerių metų renginio istorijoje. Ją papuoš gyvos muzikos grupės, teatralizuoti pasirodymai, žinomi atlikėjai ir net pučiamųjų orkestras. Vienoje scenoje bus galima išgirsti pačių įvairiausių žanrų muziką, profesionalius atlikėjus bei pasinerti į visai netolimos praeities nostalgiją. 

Scenoje pasirodys akordeonistas Martynas Levickis ir „Mikroorkéstra“ kvartetas su kino filmų muzika. Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų orkestras ir charizmatiškoji džiazo vokalistė Kristina Jatautaitė šventės svečius perkels į Marilyn Monroe laikmetį.

Uostamiestyje puikiai žinoma vokalistė Paulina Skrabytė su grupeį „Mėlynosios vakarienės“ programą įneš rock’n’roll dvasios. Šventėje svečiuosis aktorius ir atlikėjas Gytis Šimelionis, klaipėdiečiai salsos šokėjai. Legendinė pop muzikos grupė „Lemon joy“ į Klaipėdos gimtadienį atvyks su savo didžiausiais hitais. 

Teatro aikštę papuoš dailininkės, režisierės, lėlių teatro kūrėjos Gintarės Radvilavičiūtės kurtos lėlės. Bilietus į renginį platina Kakava.lt 

Sidebar placeholder