Klaipėdos meras laikėsi savo pažado: į padėkos vakarą svečiai rinkosi turėdami galimybių pasą

Tradiciškai per Jūros šventę Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas sukvietė šventės draugus ir rėmėjus į padėkos vakarą. Visi svečiai, kaip ir tikėtasi išpildė mero pageidavimą: turėjo galimybių pasus.

"Vienas pačių ryškiausių renginių, kuriame  tvyravo ne tik gera nuotaika, bet ir pasitikėjimas. Klaipėda - egzaminą išlaikė",- sakė Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.

Penktadienio rytą pro Klaipėdos uosto vartus įplaukė ir visi didieji burlaiviai – 5 A klasės ir 6 B klasės burlaiviai. "Baltic Regatta " 2021 jau rytoj startuoja iš kruizinių laivų terminalo. Išvakarėse, kaip įprasta Mero padėkos vakare, regatos kapitonams ir komandos nariams iš užsienio valstybių buvo linkima:  "vėjo, vėjo, vėjo"!

Iš viso Klaipėdos krantines papuošė 22 burlaiviai, tačiau dėl įtemptos Covid-19 situacijos burlaivių lankymas uždraustas. Tarp tokių Klaipėdos kursą pasirinkusių laivų – didžiausias uosto svečias – burlaivis iš „Gulden
Leeuw“ iš Olandijos, „Fryderyk Chopin“ (Lenkija), „Baltic Beauty“ (Lenkija), „Pogoria“ (Lenkija), „Standart“ (Rusija, Sankt Peterburgas).

Raktažodžiai
Sidebar placeholder