Klaipėdos universitetas kviečia į sporto salės atidarymo renginį

Maloniai kviečiame žiniasklaidos atstovus birželio 6 d., 14 val., į atnaujintos Klaipėdos universiteto (KU) Socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto sporto salės atidarymą. Salė unikali tuo, kad į ją savarankiškai ir saugiai patekti bei čia sportuoti galės ir negalią turintys žmonės.

Sporto bazė pritaikyta praktiškai visoms žaidybinėms sporto šakoms: krepšiniui, futbolui, tinkliniui, stalo tenisui bei badmintonui. Sporto sale galės naudotis ne tik universiteto bendruomenė, bet ir kiti vietos gyventojai, tarp jų ir neįgalieji. Sporto salė unikali dėl pritaikytų sąlygų neįgaliesiems ir visoms žaidybinėms sporto šakoms.

„Ši sporto salė labai svarbi vaisai KU bendruomenei – tiek studentams, tiek sporto klubams. Jos parametrai yra tinkami vykdyti treniruotes ir varžybas praktiškai visose žaidybinėse sporto šakose.

Labai tinkama dėl aukštų lubų tinkliniui bei kitoms sporto šakoms. Tokių analogų Klaipėdoje jei ir yra tai skaičiuojama vienetais“, – teigia KU Infrastruktūros ir plėtros prorektorius dr. Benediktas Petrauskas.

Kadangi atnaujintoje KU sporto salėje galės sportuoti ne tik universiteto bendruomenės nariai, bet ir kiti Klaipėdos miesto gyventojai, o tarp jų ir negalią turintys žmonės, džiaugsmo neslepia parolimpinė čempionė Aldona Grigaliūnienė.

„Kol kas tokių gerų sąlygų neįgaliesiems tikrai niekur kitur Klaipėdoje nėra. Ką mūsų neįgaliųjų klubas nuomojasi, tikrai neįgaliesiems praktiškai niekas nėra pritaikyta. Problemų yra ne tik su salėmis, ir į baseiną sunku pakliūti.

Jau dabar tvarkoma, o anksčiau kilnodavo visur trenerė, nešdavo laiptais vežimėlį. Reikia kuo garsiau paskleisti žinią apie neįgaliesiems pritaikytą sporto salę, nes neįgalieji sėdi namie. Jiems tiesiog neįmanoma pakilti laiptais ir jie nenori apsunkinti kitų.  Aš pati ruošiausi olimpiadai labai sudėtingomis sąlygomis“, – sako A. Grigaliūnienė.

Laikas: Birželio 6 d. 14 val.

Vieta: KU Socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto sporto salė (S. Nėries g. 5)

Prašome apie dalyvavimą sporto salės atidaryme informuoti iki birželio 5 d. 16.30 val.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder