Klaipėdos universiteto Botanikos sodas

Klaipėdos universiteto Botanikos sode atidaromas Edukacijų centras

Klaipėdos universiteto (KU) Botanikos sodas penktadienį oficialiai paskelbs rekonstrukcijos pabaigą, bus atidarytas Edukacijų centras. 

Kaip BNS pranešė KU, per beveik trejus metus Botanikos sodo teritorijoje buvo įrengti nauji ekologiški takai su apšvietimu, jie pritaikyti žmonėms su judėjimo negalia, pastatytos trys naujos skirtingo stiliaus pavėsinės, suoliukai poilsiautojams, atsirado šiuolaikiška augalų ženklinimo sistema, interaktyvūs informaciniai stendai bei pastatytas naujas Edukacijų centras su visomis pagalbinėmis patalpomis, mokymų sale. 

Kaip pranešė universitetas, jau rengiamos edukacijos „Ką pasako medžio kamieno žievė?“, „Prieskonių puokštė“, „Rištiniai smilkalai“ ir „Medžio biografija ir aš“ bei kitos. Edukacijos tinkamos ir vaikams, ir suaugusiems. 

Projektas, kuriuo siekta sodo infrastruktūrą pritaikyti aplinkosauginiam švietimui, įgyvendintas nuo 2021-ųjų Europos Sąjungos (ES) ir KU lėšomis. Iš viso tam skirta apie 923 tūkst. eurų.

Kaip informavo universitetas, pagerinta Botanikos sodo infrastruktūra bilieto kainai įtakos neturės. Kaina asmeniui be nuolaidos yra 3 eurai. 

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder