ATIDARYMAS. „Kupolas Klaipėda“ iš vidaus. Per atidarymo šventę buvo masė žmonių. Pauliaus MATULEVIČIAUS nuotr.

Kupolo atidarymo iškilmėse - žmonių antplūdis

Neįgaliųjų paplūdimyje, ant jūros kranto, įrengta jaunimui skirta erdvė pavadinimu „Kupolas Klaipėda“ atvėrė duris. Tai, kad mūsų mieste iki šiol trūko išskirtinės pramogų erdvės ant jūros kranto, įrodė ir šios vietos atidarymo renginys - netilpo visi norintieji.

„Nors ir buvo lietingas oras, tačiau į atidarymą susirinko išties daug žmonių. Buvo sausakimša. Galėjome įleisti apie 500, o kiti tiesiog nebetilpo. Kas šiek tiek pavėlavo, šįkart turėjo apsisukti ir keliauti namo. Buvo lietingas oras, tad šalia kupolo terasoje po atviru dangumi ar ant smėlio nelabai buvo galima ir pabūti - galėjai kiaurai permirkti. Ateityje tikimės, kad ir terasoje, ir šalia kupolo vyks veiksmas“, - „Vakarų ekspresui“ sakė „Kupolas Klaipėda“ įrengęs verslininkas Tadas Junokas.

Pasak „Kupolas Klaipėda“ vadovės renginiams Monikos Smagurauskaitės, visą vasarą čia planuojama kviestis įvairias muzikos grupes, didžėjus, organizuoti vakarėlius ir šventes.

„Tie, kas nepateko į atidarymo šventę, dar turės progos čia papramogauti ir smagiai praleisti laiką. Artimiausią mėnesį planuojame kviestis Vilių Popendikį, grupę “Jautì„ ir Gabrielę Vilkickytę. Dėliojamės smagią programą ir visai vasarai. Kviesimės tokius atlikėjus ir grupes, kuriuos klaipėdiečiai savo mieste gali išvysti ne taip jau dažnai“, - akcentavo M. Smagurauskaitė.

Pasak verslininkų, ši vieta bus atvira ir dienos metu.

„Dieną ar vakare bus galima atsigerti kavos ar pasmaguriauti kokteiliais, pasigrožėti saulėlydžiu, pavakaroti. Šios vietos pranašumas tas, kad šiltai galima sėdėti ir grožėtis jūra bet kokiu oru - kupolas sandarus, neprapučia vėjas, o vaizdas atsiveria išties įsūdingas“, - akcentavo T. Junokas.

Teigiama, kad ši vieta vasaros šiltomis dienomis dirbs nuo ryto iki vidurnakčio.

„Žinoma, stebėsime ir oro sąlygas. Jei oras bus toks, kad nebus nė vieno žmogaus, tai gal visą dieną nedirbsime“, - pabrėžė T. Junokas.

Užsienio šalyse įprasta, kad ant jūros kranto vyksta įvairios diskotekos ir vakarėliai, tad iki šiol tokios erdvės jaunimui Klaipėdoje labai trūko. Tikimasi, kad įrengtas išskirtinis kupolas užpildys minėtą trūkumą ir jaunimas, ypač vasaros metu, pamėgs šią erdvę.

T. Junokas sakė, kad apie tokią išskirtinę erdvę jaunimui mąstė jau nevienerius metus.

„Norisi daryti viską, kad Klaipėdoje jaunimui būtų gera gyventi, jie turėtų savo erdvę ir nenorėtų išvykti į užsienį. Jei sudarysime visas sąlygas jiems visavertiškai gyventi gimtajame mieste, tuomet jie apie emigraciją net nemąstys. Norėdami kurti geresnį rytojų ir išsaugoti mūsų ateitį - jaunimą, turime dėti žingsnius jau šiandien. Nereikia žvalgytis į kitus ir laukti, kol kažkas ką nors padarys, geriausia darbus pradėti nuo savęs“, - akcentavo T. Junokas.

Pasiteiravus, ar nėra baimės, kad kupolo konstrukcijos gali neatlaikyti prie Baltijos jūros siaučiančių vėjų, T. Junokas atsakė: „Konstrukcijos gana tvirtos. Turėtų atlaikyti. Viskas yra apskaičiuota. Tai nemaža investicija, tačiau tikimės, kad klaipėdiečiams ši vieta taps jauki ir artima.“

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder