Lypkių geležinkelio pervaža stabdo procesus (18)

Baltijos ir Šilutės prospektų transporto mazgo rekonstrukcijos rangovai jau galėtų pradėti šiaurinio viaduko statybas, tačiau tam reiktų uždaryti Vilniaus plento atkarpą. Tai bus galima padaryti tik atidarius Statybininkų pr. tęsinį, kuris vėluoja dėl geležinkelio pervažos įrenginių derinimo.

Pasak Klaipėdos savivaldybės administracijos direktoriaus Gintaro Neniškio, trečiadienį speciali komisija mechanizmų bandymų metu aptiko trūkumų Lypkių g. ir Statybininkų pr. geležinkelio pervažoje.

„Per savaitę trūkumus planuojama pašalinti ir speciali komisija rinksis ir spręs dėl pervažos pripažinimo tinkama eksploatuoti“, - sako G. Neniškis. Anot jo, visi kiti darbai šiame ruože jau padaryti tiek, kad būtų galima atidaryti šį alternatyvų išvažiavimą iš Klaipėdos.

Bendraujama ir su Susisiekimo ministerija, kad procesai vyktų kuo sparčiau, tačiau saugumo klausimai yra prioritetas. Optimistinės prognozės, kad jau kitos savaitės pabaigoje Statybininkų pr. tęsinys gali būti atidarytas.

Kol vyksta geležinkelio pervažos derinimo darbai, statybininkai praktiškai priversti laukti, kuomet galės tęsti darbus Baltijos ir Šilutės plento sankryžoje.

Kartu vyksta ir miesto sankryžų ženklinimas bei nuorodų įrengimas. Sykiu bandoma spręsti vilkikų spūsčių prie Centrinio terminalo klausimą.

„Kalbamės dėl to, kad keltų terminale greičiau vyktų dokumentų patikra, galbūt tai galėtų būti daroma ne vien prie įvažiavimo į terminalą“, - sakė G. Neniškis. Anot jo, dėl to taip pat prašoma ministerijos tarpininkavimo. Taip pat vilkikams įvažiuoti į terminalą bus skirta speciali juosta.

Koks neišmanėlis projaktavo?, prie Baldų jūros padarė autobusų stotelę, bet kišenių nėra, pėstėsėms šalgatvis tik vienoje gatvės pusėje, bet turbūt tik kitais metais, dviračiams irgi nieko nėr, nesuvokiama kaip tokie avinai sėdi savivaldybėje
Kas taip sugalvojo, 2021-05-08 21:00
Sako, kad Lypkių gatvės darbai baigti, o dviračių tako dar niekas neasfaltavo, ar bus kaip Jūrininkų prospekte, keliui sukišo didžiulius pinigus, o dviračių taką paliko aptrupėjusį su duobėmis
Dviratininkas, 2021-05-08 16:06
O kodėl ta degalinė vidury kelio yra?
Puritonas, 2021-05-08 12:13
Sidebar placeholder