Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Skelbia, kad skiepyti gali platinti ir pernesti virusa taip pat. Skiepas apsaugo tik nuo sunkios ligos formos ir mirties, ar pasikeite info per pusdieni?
Juk ministerija, 2021-04-15 21:56
lai nemeluoja, vienas iš darbuotojų KJL, kuris serga, buvo paskiepytas !!!
Svečias, 2021-04-15 11:50
nenustebino, Jūrininkų ligoninėje nėra elementarios higienos: palatose nėra nei tualetinio poieriaus nei kokio muilo rankoms, dezinfektorius tik koridoriuje. Aš varna nežinojau, kad viską reik savo atsivežti, lankytojai neatveš-neleidžiama, o siuntinių krepšeliai gal parą pasienyje ant grindų priimamąjame guli... ( ..."po vieną kiekvienam nenešiosim"...-personalo atsakas).
varna, 2021-04-15 11:32
Mus labai nustebino, kad atvykus konsultuotis šioje ligoninėje pas gydytoją, visiškai nebuvo laikomasi jokių infekcinių ligų kontrolės taisyklių. Nebuvo pamatuota net tempertūra. Žmonės laukė koridoriuje prie kabinetų eilės, nes visi gydytojai sugrūsti į kelis kabinetus. Naudojamasi vienu rašikliu. Na mums buvo nejauku ten lankytis. Turi būti elementari tvarka.Tad nenuostabu ,kad ten susergama.
Pastebėjimas, 2021-04-15 10:27

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.