Jei čia dirbo AB "Kelių priežiūra", kuri prižiūri valstybinės reikšmės kelius, tai klaipėdiečiai suklydo jais pasitikėdami.
Kas
Kas,
čia per nesamonė, tai meistrai bankrutuos jei iš naujo asfaltuos, kas čia per anekdotas ?
Ar tikrai xe ?
Ar tikrai xe ? ,
Gal pagaliau miesto valdyme tie, kurie neima iš brokdarių ?
xe
xe,
kažkas kažkam kažko nedavė
Bukena
Bukena ,
Tekstas sunkus ? Visiškai nesusigaudai ? Kas atsakingas už klaipėdiečių eurus ? Geriau paskaityk ar švieskis tada nereikės stovėti ir žiūrėti....klaiku koks primityvus bukumas ...
Pagarba pone mere2
Pagarba pone mere2,
Gerai, kad pats meras tą broką ištaisys. Tikrai ateisiu ir visą dieną stebėsiu jo darbą, o kai pabaigs - paplosiu.
Pagarba pone mere,
Pagarba pone mere, ,
seniai turėjo būti toks požiūris į atliekamus darbus, deja per miesto liberaliuosius ir konservatorius bei jų valdymą, tapome panašūs į soviestko užmiestį.
TOP
Nauji
Rašyti komentarą
Jei čia dirbo AB "Kelių priežiūra", kuri prižiūri valstybinės reikšmės kelius, tai klaipėdiečiai suklydo jais pasitikėdami.
čia per nesamonė, tai meistrai bankrutuos jei iš naujo asfaltuos, kas čia per anekdotas ?
Gal pagaliau miesto valdyme tie, kurie neima iš brokdarių ?
kažkas kažkam kažko nedavė
Tekstas sunkus ? Visiškai nesusigaudai ? Kas atsakingas už klaipėdiečių eurus ? Geriau paskaityk ar švieskis tada nereikės stovėti ir žiūrėti....klaiku koks primityvus bukumas ...
Gerai, kad pats meras tą broką ištaisys. Tikrai ateisiu ir visą dieną stebėsiu jo darbą, o kai pabaigs - paplosiu.
seniai turėjo būti toks požiūris į atliekamus darbus, deja per miesto liberaliuosius ir konservatorius bei jų valdymą, tapome panašūs į soviestko užmiestį.
Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.