Klaipėda „išsitaškė“ visomis spalvomis

Šeštadienį per pietus daugybė bėgikų pasileido  nuo Vasaros estrados iki Lietuvininkų aikštės ir įveikė apie 2 kilometrus. Penkiuose postuose jų tykojo vadinamieji teisėjai, kurie juos apipildavo dažų milteliais iš kibirų.  Taigi bėgikai buvo „atakuojai“ 5 kartus.  Emocijos liejosi per kraštus: klaipėdiečiai „išsitaškė“.

Šitas Savivaldybės renginys, galima sakyti, užsiliko nuo tų laikų, kai Klaipėda buvo Europos jaunimo sostinė.

Toks spalvotas bėgimas užsienyje yra labai populiarus, uostamiestyje jis irgi visiems patiko, tad ir organizuojamas kasmet nuo 2018 metų.

Paprastai jame dalyvauja nemažai žmonių. Tarp jų ne tik jaunimas, būna ir vienas kitas vyresnio amžiaus begikas, dalyvauja ir lėliukai vežimėliuose, ir, netgi šunys.

Išankstinės registracijos nereikalaujama, ji vyksta starto vietoje, prie Vasaros estrados, prieš patį bėgimą.

Prieš startą buvo uždarytos dvi Herkaus Manto gatvės juostos. Kulminacija laukė Lietuvininkų aikštėje. Mat visiems finišavusiems buvo išdalinti spalvoti milteliai ir visi vienu metu juos išpylė. 

Ant miltelių pakuotės parašyta, kad jie  nepavojingi sveikatai, yra draugiški aplinkai, lengvai nusiplauna. Tad jaudintis nebuvo ko.

Renginio dalyviams buvo rekomenduojama rengtis baltai, kad geriau matytųsi spalvos. Dar kurį laiką Lietuvininkų aikštėje buvo siaučiama ir šokama su grupe „The Others“.

Renginio metu tvyrojo labai gera nuotaiką. Net į autobusą įlipus spalvotoms merginoms niekas nesipiktino, priešingai viena senyva moteris padėkojo joms už gerą nuotaiką.

Tokia ir šio renginio esmė – pasportuoti ir smagiai praleisti laiką. Ir tikslas buvo pasiektas

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder