Klaipėdos taryba svarstys, ar pritarti brangesnei sporto komplekso koncesijos sutarčiai

Penktadienį pasirašoma Klaipėdos valdančiosios koalicijos sutartis

(1)

Savivaldos rinkimus Klaipėdoje laimėjusio Politinio komiteto "Ištikimi Klaipėdai" atstovė Vaida  Raugelė pranešė, kad šį penktadienį bus pasirašyta naujosios valdančiosios koalicijos sutartis. Numatoma, kad tai įvyks 11 val. Klaipėdos savivaldybės administracijos pastate (Liepų g. 11).

"Vakarų ekspresas" ketvirtadienį jau rašė, kad koalicinę sutartį turėtų pasirašyti komitetas "Ištikimi Klaipėdai", partija "Laisvė ir teisingumas", Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga ir Lietuvos socialdemokratų partija.

Pektadienį bus pristatyta ir valdančiosios koalicijos veiklos programa. Įvyks spaudos konferencija.

"Vakarų ekspreso" duomenimis, dokumentuose, kurie bus pasirašomi penktadienį, bus numatyta, kokie politinio pasitikėjimo postai atitenka partijoms. Tačiau konkrečios kandidatūros dar nebus įvardintos. Jos turėtų paaiškėti per savaitė iki pirmojo naujosios Tarybos posėdžio. Jis įvyks kitą ketvitadienį, balandžio 20 d.

Neoficialiai minima, kad savivaldybės administracijos direktoriumi galėtų tapti Vidas Karolis ("Laisvė ir teisingumas"), vicemere - V. Raugelė. Iš viso naujai išrinkto mero Arvydo Vaitkaus komandoje bus trys vicemerai.

 

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder