Tatuiruočių meistras pradingo be pėdsakų (1)

Jau beveik savaitę klaipėdiečio Evaldo Rusio likimą gaubia nežinia. Su kiekviena diena ji tampa vis juodesnė. Baiminamasi, kad galėjo įvykti kraupi nelaimė ar jaunas vyras pats žengė lemtingą žingsnį.

Pačiame uostamiesčio centre toliau vyksta sekmadienio naktį pradingusio 31 metų tatuiruočių meistro E. Rusio paieška.

Klaipėdos ugniagesiai kartu su Baltijos kinologijos centro kinologais ir specialiai žmogaus kūną po vandeniu rasti apmokytu šunimi žvalgybą atliko plaukiodami valtimi Danės upe, nuo Pilies tilto iki Kuršių marių žiočių.

Po vandeniu apie 250 kvadratinių metrų upės plotą apieškojo narai, Pilies uostelis patikrintas sonaru.

Danėje žvalgytasi ir su povandeniniu dronu. Tačiau jokių rezultatų šie veiksmai nedavė.

Anksčiau nepasitvirtino ir Danės upe valtimi plaukiojusių asmenų pranešimas. Jie vandenyje pastebėjo į žmogaus kūną panašų siluetą.

E. Rusio pasigesta po savaitgalį Klaipėdos centre, Naujojo Sodo gatvėje, įsikūrusiame viešbutyje vykusių vestuvių.

Jose dalyvavęs vyras spalio 17 d., apie 00.01 val., išėjo iš pokylio ir niekas jo daugiau nebematė.

Pirmadienį Klaipėdos miesto policijos komisariato pareigūnai paskelbė oficialią E. Rusio paiešką.

Apie 180 centimetrų ūgio, lieso kūno sudėjimo, vyras vilkėjo raudonais marškiniais, raudonomis kelnėmis, juoda medžiagine striuke, avėjo baltus sportinius batelius, galėjo būti užsidėjęs juodą kepurę.

Kaip ypatingas dingusiojo požymis įvardyta ant kairės rankos dilbio esanti tatuiruotė.

Dėl klaipėdiečio likimo pergyvenantys draugai greitai surinko kelis šimtus eurų, kurių reikėjo norint, kad paieškoje dalyvautų specialiai žmones rasti apmokytas šuo.

Paieškas labai sunkina pastarosiomis dienomis pajūryje vis labiau blogėjantys orai, stiprios vandens srovės.

Draugai socialiniame tinkle sukūrė E. Rusio paieškai skirtą grupę.

Joje dalinamasi naujausia informacija. Tačiau kol kas jokių gerų žinių joje nėra. Į dingusio klaipėdiečio paiešką įsijungti prašomi visi Lietuvos gyventojai.

Galintys padėti bet kuo, rytoj kviečiami atvykti į Klaipėdą.

Policininkų teigimu, paskutinį kartą viešąsias erdves stebinčios vaizdo kameros E. Rusį užfiksavo einantį Šiauriniu ragu, Senosios perkėlos link.

Kol kas realiausia įvykio versija laikomas nelaimingas atsitikimas.

Manoma, kad po pokylio neblaivus E. Rusys galėjo netyčia įkristi į Danę ir nuskęsti.

„Vakarų ekspreso“ duomenimis, dalis jaunuolį gerai pažįstančių asmenų neatmeta galimybės, kad jis galėjo pats nuspręsti savo likimą, žengdamas lemtingą žingsnį į nebūtį.

baisu kad dingo, o visa paieska tik aplink pakrante, nors suo aiskiai parode kad jo ten nera, ta nakti sportininkuose buvo girdeti suksniai jaunimo ir begimas... bet kazkodel niekas netirkino kelio nuo sportininku ties gelezinkeliu lini melrages, nenustebciau kad ten galejo kas but, bet kadangi pagrindine ieskotoja vilkino laika tai neaisku ar ka bebus galima rast....praeitu palei klasco sono ties stadionu ir traukinio begiais geriau negu manytu kad vandenyje butu nes kameros nieko nefiskavo, buvo pasakytas "galimai prie perkelos jis ten nuejo "
idomu, 2021-10-25 08:35
Sidebar placeholder