Tauralaukyje atidaryta atnaujinta „Iki“ parduotuvė

Trečiadienį Klaipėdoje atidaryta atnaujinta prekybos tinklo „Iki“ parduotuvė „IKI Tauralaukis“, adresu Liepojos g. 238.

Parduotuvė rekonstruota pagal naujausius įmonės standartus, priimti apsipirkimo patirtį gerinantys sprendimai, peržiūrėtas asortimentas ir įrengtos savitarnos kasos, todėl greitai ir patogiai čia apsipirkti galės tiek uostamiesčio gyventojai, tiek miesto svečiai. Į parduotuvės rekonstrukciją investuota daugiau nei 1,167 milijono eurų.

„Norėdami pirkėjams sukurti geriausią apsipirkimo patirtį nuolat atnaujiname parduotuves. Atnaujintose „Iki“ parduotuvėse diegiame naujausius technologinius sprendimus, įrengiame savitarnos kasas. Taip pat kruopščiai formuojame asortimentą. Trečiadienį atidarytoje parduotuvėje Klaipėdoje miesto gyventojų ir poilsiautojų lauks gausus visų būtiniausių prekių ir produktų pasirinkimas. Be to, atnaujintose parduotuvėse prekės išdėliojamos taip, kad pirkėjai jas rastų kuo lengviau ir paprasčiau, taip gerinant apsipirkimo patirtį“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

Atnaujintoje 956 kv. m. prekybinio ploto „IKI Tauralaukis“ parduotuvėje pirkėjų patogumui įrengti šviesesni ir patogesni skyriai, praplėstas žuvies ant ledo, šviežios duonos ir bandelių, sveriamų sūrių asortimentas. Skubantys ar patogumą vertinantys pirkėjai taip pat galės įsigyti jau paruoštų vartoti karštų mėsos gaminių, šviežių vaisių ir daržovių, todėl reikiamas prekes čia ras kiekvienas.

Patogesniam ir greitesniam apsipirkimui atnaujintoje parduotuvėje įrengtos 4 „IKI Bitutė“ kasos. Taip pat čia veikia 2 paprastos kasos. Lankytojams parduotuvė nuo pirmadienio iki sekmadienio bus atvira nuo 8:00 iki 22 val.

Prekybos tinklą „Iki“ iš viso šiuo metu sudaro 231 „Iki“ parduotuvė, 2 logistikos centrai, kulinarijos gamybos centras bei 3 regioninės kepyklos. Nuolat naujoves diegiantis prekybos tinklas Vilniuje atidarė ir pirmąją autonominę parduotuvę, paženklintą „Iki“ prekės ženklu. Ji pirmoji tokia Lietuvoje ir Šiaurės šalyse. Prekybos tinkle dirba beveik 6 tūkst. darbuotojų. Prekybos tinklas taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder