Tvarkys avaringą sankryžą

Klaipėdos miesto savivaldybė planuoja sutvarkyti vieną avaringiausių sankryžų Klaipėdos mieste - ties Mokyklos ir Verpėjų gatvėmis.

Šiuo metu vykdomos viešųjų pirkimų procedūros. Jos yra suskaidytos į du objektus.

Pačioje Mokyklos ir Verpėjų gatvių sankryžoje planuojama įrengti šviesoforą. Taip pat planuojama pakeisti eismo schemą ir šalia esančioje sankryžoje ties įsukimu į Klaipėdos „Saulėtekio“ progimnaziją.

Šioje vietoje yra sudėtingas eismas, ypač rytinio piko metu, kai tėvai mokinius veža į mokyklą.

Situacija sankryžoje tapo sudėtingesnė rekonstravus Sendvario žiedą ir panaikinus apsisukimą Mokyklos gatvėje ties „Volkswagen“ autosalonu.

„Viena paslaugų sutartis projektavimo darbams yra pasirašyta dėl Verpėjų g. ir dubliuojančios Mokyklos g. link “Saulėtekio„ progimnazijos“, - sako Klaipėdos savivaldybės Statybos ir infrastruktūros plėtros skyriaus vedėjas Valdas Švedas.

Anot jo, kaip konkrečiai bus pertvarkyta sankryža, sprendimų dar nėra. Praėjusią savaitę įvyko tik pirminis aptarimas su projektuotojais.

Taip pat yra vykdomas kitas pirkimas - projektavimas-rangos darbai Mokyklos g. ir Verpėjų g. sankryžos šviesoforams įrengti. Ši sutartis dar nėra pasirašyta.

„Šie du projektai bus sujungti ir priimti bendri sprendimai“, - sako V. Švedas.

Visai šalia šios sankryžos, prie Malūno tvenkinio, šiuo metu vystomas ir daugiabučių gyvenamųjų namų kvartalas „Parko pakrantė“, kuriame bus įrengta apie 90 butų. Todėl eismas šioje vietoje taps dar intensyvesnis.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder