Uostamiestyje duris uždaro vakcinacijos centras

Vasario 1-ąją Klaipėdoje duris užvers pagrindinis vakcinacijos centras, įsikūręs Futbolo mokyklos teritorijoje, o visi norintieji pasiskiepyti tai padaryti galės pirminės sveikatos priežiūros centruose, kuriuose yra prisirašę.

Vakcinacijos centras Klaipėdoje buvo atidarytas praėjusių metų gegužę LCC tarptautinio universiteto patalpose, o pasibaigus patalpų nuomos sutarčiai, 2021 m. rugsėjo 1-ąją persikėlė į Futbolo sporto mokyklos teritorijoje esančias Atviro jaunimo centro patalpas.

Tačiau vasario 1-ąją Klaipėdos pagrindinis vakcinacijos centras duris jau užvers. Tad norintieji pasiskiepyti nuo COVID-19 tai padaryti galės pirminės sveikatos priežiūros centruose, kuriuose yra prisirašę, taip pat vakcinuotis bus galima ir Nacionalinio kraujo centro Klaipėdos padalinyje (antradieniais ir trečiadieniais) bei prekybos centre „Klaipėdos Akropolis“ esančioje „Eurovaistinėje“ (sekmadieniais).

Daugelyje pirminės sveikatos priežiūros centrų pacientai skiepams galės registruotis per centralizuotą registracijos sistemą koronastop.lt arba tel. 1808. Tačiau gyventojai, kurie savo gydymo įstaigos sistemoje neras, galės kreiptis tiesiogiai į įstaigos registratūrą.

Informacija apie vietą, kur atvykti skiepytis, bus matoma registruojantis centralizuotoje sistemoje arba nurodoma registruojantis telefonu.

Jūrininkų sveikatos priežiūros centras savo pacientus skiepys Galinio Pylimo g. 3, Klaipėdos miesto poliklinika - budinčio gydytojo tarnyboje Taikos pr. 76, Klaipėdos senamiesčio pirminės sveikatos priežiūros centras - savo patalpose Herkaus Manto g. 49, o daugelis privačių įstaigų vakcinaciją organizuoja savo patalpose.

„Pagrindinis vakcinacijos centras savo misiją jau atliko - sudarius galimybes savo pacientus skiepyti kiekvienai gydymo įstaigai bei mažėjant besiskiepijančių srautams, poreikio turėti didelį vakcinacijos centrą nebėra, kiekvienas skiepą gali gauti ten, kur dirba jo šeimos gydytojas.

Skiepų prieinamumas nesumažėja, o tie, kurie norės pasiskiepyti, tikrai turės tokią galimybę.

Kartu labai akylai stebėsime situaciją ir labai atsakingai vertinsime pandemijos bei vakcinavimo apimčių dinamiką.

Jei tik bus reikalingos bet kokios korekcijos, jos bus nedelsiant atliekamos, kad skiepijimo procese būtų tiek specialistų, kiek tuo laiku jų optimaliai reikia, nes žmogiškieji resursai tikrai riboti ir jau ilgą laiką specialistai dirbo kone maksimaliomis apsukomis“, - sakė Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.

Kur skiepytis Klaipėdoje?

1. Pirminės sveikatos priežiūros centre, kuriame dirba jūsų šeimos gydytojas. Registracija internetu koronastop.lt, tel. 1808 arba kreipiantis į įstaigos, kurioje esate prisirašę, registratūrą.

2. Nacionalinio kraujo centro padalinyje Naikupės g. 28. Be išankstinės registracijos, skiepijama „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcina. Vakcinacija vyksta antradieniais 10-16 val. ir trečiadieniais 14-20 val.

3. Prekybos centre „Klaipėdos Akropolis“ esančioje „Eurovaistinėje“ (Taikos pr. 61). Skiepijama sekmadieniais. Registracija internetu koronastop.lt, tel. 1808.

Sidebar placeholder