Rimkų pervaža, remontas

Vairuotojų laukimas ir nepatogumai baigiasi, bus atidaryta Rimkų pervaža

(3)

Po kelias savaites trukusio remonto, eismas per Rimkų geležinkelio pervažą bus atidarytas numatytu laiku, pranešė penktadienį pranešė Klaipėdos savivaldybė.

Transporto eismas per pervažą atidaromas pirmadienio naktį, iš karto po vidurnakčio.

„Informuojame, kad nuo birželio 29 dienos, pirmadienio, eismui atidaroma Rimkų geležinkelio pervaža. Užbaigus remonto darbus, gyventojai galės vėl naudotis įprastais maršrutais“, - skelbia savivaldybė.

Eismas per pervažą dėl remonto buvo uždarytas birželio 8-ąją, tuomet planuota, kad ribojimai truks būtent iki birželio 29 dienos.

Nuo pirmadienio gyventojai taip pat negalės naudotis palei pietinį Klaipėdos pakraštį nutiestu privačiu keliu, kuriuo įmonė „V. Paulius & Associates“ laikinai leido naudotis siekiant išvengti eismo spūsčių, kilusių dėl pervažos remonto.
 

 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Sidebar placeholder