„Vakarų ekspreso" taurės turnyre – azartiškos kovos ir garbūs svečiai (3)

Šeštadienį į Klaipėdos rajone, Stančių kaime, vaizdingame Danės upės slėnyje įrengtą „Memel padelio klubo" teniso aikštyną aktyviai praleisti dieną ir tuo pačiu pasivaržyti dėl „Vakarų ekspreso“ taurės padelio kortuose susirinko būrys žinomų klaipėdiečių ir miesto svečių. Nors popiet pradėjo lyti lietus, tačiau tai nuotaikų nesugadino – dalyviai, luktelėję kol aprims stiprus lietus, visgi tęsia kovas.  

Į renginį susirinko daug garbingų svečių, tarp jų – vienas geriausių visų laikų Lietuvos krepšininkų, Lietuvos padelio teniso federacijos viceprezidentas Šarūnas Marčiulionis, Ispanijos ambasadorius Lietuvoje José María Robles Fraga, buvęs Lietuvos respublikos užsienio reikalų ministras, diplomatas Vygaudas Ušackas, buvęs Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorius, Miesto tarybos narys Saulius Budinas, buvęs Uosto direkcijos vadovas, Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos Arvydas Vaitkus, verslininkas, "Limarko" vadovas Vytautas Lygnugaris, "Klaibutos" vadovas Antanas Tamkevičius, "Eurovia" Klaipėdos padalinio vadovas Artūras Valys, „Vakarų medienos grupės“ generalinis direktorius Egidijus Mockus, žinomi atlikėjai Violeta ir Vilius Tarasovai ir daug kitų žinomų klaipėdiečių.

„Susirinkome linksmai ir aktyviai praleisti laiką. Pasidžiaugti bendravimo malonumais, po ilgai trukusio karantino. Turnyro tikslas tiems, kas moka - pažaisti, o tiems, kas dar nebandė - išmokti žaisti padelį.

Paragauti plovo, kepsnių, o smaližiams pasmaguriauti šimtalapio ir kitų gardumynų.

Vaikams veiklos taip pat yra – gali mėgautis pripučiamais batutais ir kitomis pramogomis", - sakė vienas iš renginio iniciatorių dienraščio „Vakarų ekspresas“ redaktorius Gintaras Tomkus.

Jam antrino vienas iš padelio teniso pradininkų Lietuvoje Š. Marčiulionis.

„Tokios iniciatyvos labai džiugina. Tai socializacija, bendraminčių, draugų susibūrimas ir plius sportas.

Labai gerai iniciatyva. Malonu, kad Klaipėdoje labai plečiasi padelio tenisas – statomi nauji kortai.

Protingi žingsniai, kadangi vasarą daug žmonių atvyksta prie jūros ir nori žaisti, pasportuoti. Labai smagu", - kalbėjo Š. Marčiulionis.

„Memel padelio klubas" yra įsirengęs jau keturias padelio teniso aikšteles, tad per „Vakarų ekspreso“ taurės turnyrą dvejose kortuose varžosi profesionalai, o kituose dvejuose  - mėgėjai ar net pirmą kartą padelio teniso raketes į rankas paėmę sporto mėgėjai.

„Aš pats padelio tenisą išbandžiau pirmą kartą. Smagus ir dinamiškas žaidimas. Pirmą kartą žaidžiau ir dar su porininku pavyko laimėti pirmąją dvikovą, tad emocijos dar sustiprėjo", - pasidžiaugė buvęs Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorius S. Budinas.

Jis nuolat įsilieja į įvairias sportines veiklas: aktyviai mina dviratį, bėgioja, ne kartą yra dalyvavęs „Gintarinės jūrmylės“, Vilties bėgimo, dviračių sporto ir futbolo varžybose.

„Kas susiję su sportu, tas tik sveikintina. Gera ir ši „Vakarų ekspreso“ iniciatyva. Viskas, kas skatina sportuoti ir judėti – pagirtina.

Kaip žinia, kuo aktyvesnis žmogus, kuo jis daugiau juda, sportuoja, tuo mažiau serga, būna žvalesnis, geresnės nuotaikos ir darbingesnis. Sportas - geriausia investicija į ateitį, nes visi puikiai žinome, kiek kainuoja sveikatos apsauga", - akcentavo S. Budinas.

„Vakarų ekspreso“ padelio turnyrą popiet kuriam laikui buvo sustabdęs stiprus lietus, tačiau po poros valandų dalyviai vėl kibo į kovas ir visgi tikisi išsiaiškinti nugalėtoją.

Tačiau ir per pertrauką nebuvo kada liūdėti – dalyviai vaišinosi plovu ir kitais užkandžiais, o jų nuotaikas praskaidrino šmaikštusis ir iškalbingasis renginio vedėjas Marijus Budraitis ir nuotaikinga muzika.

Vienas iš „Memel padelio klubo“ vadovų Artūras Žalys su šypsena veide sakė: „Gero oro nenusipirkome, gal pritrūko pinigų, bet gi visų veidus puošia šypsenos, puiki draugija, tad viskas gerai."  

Didžiulės gražuolės „Vakarų ekspreso“ taurės nugalėtojais tapo Artūro Žalio ir Artūro Valio duetas. Jie finale rezultatu 7:6, 6:0 nugalėjo Marko Seldino ir Edvino Vilko porą.

„Netikėta pergalė, bet nuo to jos skonis tik dar saldesnis.

Aš apskritai neplanavau dalyvauti šiame turnyre, tačiau neatvyko vienas žaidėjas ir mane įrašę į porą žaisti kartu su Artūru Valiu.

Taip netikėtai nukeliavome iki finalo ir galiausiai laimėjome. Smagu“, - sakė vienas iš „Memel padelio klubo“ įkūrėjų ir vadovų A. Žalys.   

Trečiąją vietą iškovojo Irmantas Karpis ir Deividas Gaidukevičius.

Renginyje iš viso apsilankė per 100 žmonių, o varžėsi ir išmėgino padelį - kelios dešimtys dalyvių.
Gintaras Tomkus, 2021-06-16 07:58
Uoj kokia pikta klaipedietė rašo:)))). Visai rimti keturi diedai !!!
Klaipiedei, 2021-06-12 14:40
pagal nuotraukas atrodo,, kad ne turnyras, o keturių diedų suvažiavimas
Klaipėdietė, 2021-06-12 14:21
Sidebar placeholder