Vieni Baltijos jūros bangomis mėgaujasi atsargiai, kiti dėl geros asmenukės lipa ant molo (1)

Po vidurdienio automobilių stovėjimo aikštelėje, esančioje netoli Klaipėdos uosto vartų, vaizdas primena vasarą – rasti vietą čia savo transporto priemonei tapo tikras iššūkis. Daugybė žmonių atvyko pažiūrėti vėjo įaudrintos jūros.

Jūra. Vėjas. Klaipėda

Kol vieni į bangas žiūrėjo su pagarbiu atstumu, drąsesni šoko arčiau Baltijos ir stengėsi įsiamžinti įspūdingai nuotraukai.

Stipriai padūkus Baltijai, tradiciškai dalis smalsuolių patraukia ant molo, čia bangas stebėti galima iš labai arti.

Didelių bangų, lietaus ir galimybės permirkti nepabūgę drąsiausieji žingsniuoja jūros tiltą Klaipėdoje atstojančiu molu.

Didžiulės bangos trankosi į bangolaužius ir taško susirinkusiuosius. Vis dėlto gyventojai nestokoja geros nuotaikos.

Smalsuoliai neslepia ir sako, kadangi vėjas jau kiek aprimęs, tad nešalta, o šėlstanti jūra klaipėdiečiams – pati gražiausia.

Tiesa, matyti, kad stichija ir vėl nemenkai skalauja paplūdimius, vanduo pasiekęs kopas, dėl išplauto smėlio kai kur – gana statūs šlaitai.

Jau šeštadienio naktį ugniagesiai buvo priversti vykti šalinti nulūžusių medžių, uostas pradėjo riboti laivybą, o Klaipėdoje pranešta apie apsemtas senamiesčio gatves, tačiau vanduo greitai nuslūgo.

Archyvų nuotr.

Deniso NIKITENKOS nuotr.

Archyvų nuotr.

Džiugo LUKOŠEVIČIAUS nuotr.

Archyvų nuotr.

Džiugo LUKOŠEVIČIAUS nuotr.

Drevernoje vanduo semia namus

Pramogų ir poilsio kompleksas „Drevernos uostas“ savo paskyroje feisbuke paskelbė nuotraukų, iš kurių matyti, kad audros padariniai šiam kaimeliui prie Kuršių marių gali būti skaudūs.

Smarkiai pakilęs vanduo apsėmė uostelį ir gyvenamąją teritoriją, vanduo pakilo kone iki langų. Vanduo Drevernoje kilo jau pastarąsias pora dienų.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Elektros buvo netekę 76 tūkst. klientų

Elektros tiekimas pastarąją parą buvo sutrikęs maždaug 76 tūkst. klientų, o šeštadienį elektros dar neturi apie 7 tūkst. vartotojų visoje Lietuvoje, praneša įmonė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO).

„Su elektros tiekimo sutrikimais šiuo metu susiduria apie 7 tūkst. klientų visoje Lietuvoje. (...)

Automatikos pagalba šiandien per greičiau nei 3 minutes energijos tiekimas atstatytas 56 tūkst. klientų – jiems elektros tiekimą atstatytas iš kitų linijų.

Dar apie 13 tūkst. klientų elektros tiekimas atstatytas šalinant gedimus“, – BNS nurodė bendrovė.
 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder