Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Tuos pinigus geriau skirtu pensininkam nemokamam vaziavimui.nei kai kurie ir turtingi vaziuos nemokamai..
Senjore, 2021-05-13 22:35
to VŠ_ _Negalima furų paleist per Jūrininkų prosp. Ten gyvena Girskienė kuri dabar yra seimo narė, daug kraujo miesto valdžiukams sugadinus ir šiaip bjauri kovotoja prieš smarves ir taršą mieste.:D) O jūs Baltijos prosp. jokių seimo narių neturit(arba turit tik futliarą vietoj seimo nario).Tiesa, jūs net normalių karingų visuomenininkų neturit!Tai ko čia jūsų paisyt? Rašinėkit, bumbėkit, burbuliuokit..Miesto valdžiai geriausia kai gyventojai tokie kaip jūs visi Baltijos prosp. gyventojai.Sėkmės kvėpuojant furų išmetimo vamdžių ,,oru"
Klpd., 2021-05-13 13:36
Laba diena..Man tai juokinga nemokamas važiavimas,jeigu aš turiu mėnesinį bilietą,tai man jokio nemokamo važiavimo nėra,į kitą mėnesį nepersikelia tie pinigėliai,tai ašdu kartus moku.Kažkokios nesąmonės,vistiek tas bilietas nepersikelia į kitą mėnesį,tai autotransportui,mokama du kartus,geras biznis ,sumoka žmoogus irsavivaldybė iš mokesčių mokėtojų kišenės,Ar nejuokinga ponai🤣😭
Nijole, 2021-05-13 11:29
Ką manote dėl susidariusių kamščių dėl kažkieno nusikalstamo sprendimo padaryti "fūrų" termninalą Klaipėdos mieste. Kas nusprendė Mukraną su Jūrininkų prospektu, gatve skirtai fūroms, iš Klaipėdos priemiesčio perkelti į miestą. Priminkit prašau, kokios valdančios partijos tai buvo sprendimas ir kas buvo miesto meras ir kokiai partijai jis priklausė. Kas už tokio nusikalstamo sprendimo Klaipėdos miestui stovi ? Kodėl neremontavo Mukrano? Ačiu už atsakymą. Dabar mano pasiūlymas ir būdas kažkiek ištaisyti klaidą. Nors, laikinai, kol vyksta HAOSAS, kol statomas Baltijos estakada. Padarykite nemokamą viešą transortą. Tai išspręs dalį problemos. Kas geriau 30 automobilių ar 1 autobusas. Išspręsite dalį kamščių problemą ir prisidėsite prie švaresnio miesto. Tai sprendimas vardan miesto, vardan savo žmonių. Tuomet drąsiai galėsite dar branginti stovėjimo zonas, o ne šiaip sau, nieko nedavus atimti. Ponai, jūs dirbate Klaipėdos miesto ir žmonių labui, o ne atvirkščiai.
VŠ, 2021-05-13 10:57
Kretingoje iki naujų metų visus veš nemokamai.
Klaipėdietė, 2021-05-12 22:19
Koks transportas dar nemokamas iš mokesčių mokėtojų pinigų su pliusiniu variantu koks šaunus mūsų autobusų parkas vėliava jiems į ranką
Fedot, 2021-05-12 21:52
Ko čia pergyventi dėl tų išlaidų juk aišku kad po tų švenčių bilietai brangus ir išlaidų kaip nebūta ,bet po to jie niekada nabeatpigs taip gausis didžiulis pelnas .Negalvokit kad kas nors yra dalijama nemokamai .Savivaldybė pinigų nespausdino laikas jau būtų suprasti.
Kestas, 2021-05-12 20:40
Ko čia pergyventi dėl tų išlaidų juk aišku kad po tų švenčių bilietai brangus ir išlaidų kaip nebūta ,bet po to jie niekada nabeatpigs taip gausis didžiulis pelnas .Negalvokit kad kas nors yra dalijama nemokamai .Savivaldybė pinigų nespausdino laikas jau būtų suprasti.
Kestas, 2021-05-12 20:40
O per didžiausią Klaipėdos šventę nebus nemokamai vežama? Kas čia dabar per šposai
Gita, 2021-05-12 19:40
jau gerai, moka paskaičiuoti iki 23215, bet galėtų ir centus nurodyti
Klaipėda, 2021-05-12 17:50

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.