AB „Smiltynės perkėla“ sezoną pradeda su keliautojams patogesniu keltų judėjimo grafiku, atnaujinta infrastruktūra, bilietų sistema

„Smiltynės perkėla“ skelbia šio sezono naujoves.

Srautai išaugo jau pavasario pabaigoje

„Smiltynės perkėlos“ vadovo Mindaugo Čiako teigimu, keliaujančių srautai pradėjo augti su lyg pirmomis šiltomis dienomis dar pavasarį, tad įmonė jau dirba visu pajėgumu ir yra pasirengusi visam sezonui.

„Džiaugiamės galėdami klientams suteikti kur kas efektyvesnį perkėlimą rekonstravus tiltelius ir atnaujinus bilietų pirkimo sistemas.

Taip pat nuolatos stebime srautus ir pagal tai organizuojame keltų darbą.

Piko metu, vasarą, perkėloje dirbs keturi keltai, suformuotos papildomos įgulos su naujais darbuotojais – taip tikimės gerokai sumažinti laukiančiųjų eiles Naujojoje perkėloje“, sako įmonės vadovas.

Patogesnis keltų judėjimo grafikas

Nuo birželio 1-os tiek Senojoje, tiek Naujojoje perkėlose pasikeitė keltų judėjimo grafikas, atsirado daugiau reisų ir ilgesnis jų darbo laikas.

Senojoje perkėloje keltai visomis savaitės dienomis dirba kas pusvalandį, nuo 7:00 iki 09:00 val. ir nuo 10:00 iki 20:00 val. Vėliau kas valandą iki 22:00.

Grafiko išimtis – penktadienis ir šeštadienis, šiomis dienomis keltai kelia iki 23:00 val. Naujojoje perkėloje keltai dirba nuo 5:00 iki 02:00 val. Dienos metu kelia kas dvidešimt minučių, nuo 22:00 val. - kas valandą iki 02:00 val.

Atnaujinta infrastruktūra

Įmonė sezoną pasitinka ir su atnaujinta keltų pakrovimo infrastruktūra, rekonstruotos krantinės tiek Klaipėdos, tiek Smiltynės pusėse.

Čia įrengti švartavimo stulpeliai, kelio užtvarai, o senosios rampos pakeistos naujomis hidraulinėmis rampomis, jau dabar vairuotojams ypač atvykusiems su autobusais kur kas lengviau patekti į keltus.

Taip pat įrengta apšvietimo infrastruktūra. Smiltynės perkėlos vadovo teigimu, nuo šiol keltų pakrovimo ir iškrovimo procesas bus spartesnis bei saugesnis net ir esant nepalankioms oro sąlygoms ar vandens lygio svyravimams.

Atnaujinta bilietų pirkimo sistema

Nuo šiol „Smiltynės perkėla“ siūlo ir daugkartines praėjimo korteles, kurias klientai galės patys pasipildyti savitarnos kasose arba internetu.

Kortelę galima įsigyti automatinėse kasose ar fizinėse kasose – kaina 1 euras. Turint elektroninį bilietą, bus išvengiama  laukimo eilėse perkant bilietą ir bus galima tiesiai keliauti pro vartelius link kelto.

Dėmesys darbuotojams

Pastovaus darbuotojų tobulėjimo link įmonėje vykdomi įvairūs mokymai, kurie padeda dar geriau atlikti savo darbą ir suprasti klientų poreikius.

Rūpinamasi ne tik emocine gerove, bet ir nuosekliai keliami darbuotojų atlyginimai, kad darbuotojai išliktų lojalūs ir visuomet pasirengę bei norintys padėti klientams.

Keičiasi kainos

Nuo birželio 21-osios keičiasi „Smiltynės perkėlos“ perkėlimo per Kuršių marias paslaugų kainos.

Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos posėdyje buvo nustatytas didžiausias tarifas, ir naujos kainos patvirtintos įmonės valdybos.

Nuo birželio 21-osios, keleivio bilieto kaina bei keleivio (su dviračiu, bagažu ar vėžimėliu) už perkėlimą į abi puses kainuos 1,70 eurų.

Persikėlimas lengvuoju automobiliu kainuos 23,20 eurų, mopedu, motociklu – 7,70 eurų, autobusu iki 5 tonų – 46,40 eurų, virš 5 tonų – 74,30 eurų, krovininiu automobiliu nuo 3,5 iki 12 tonų – 53,30 eurų, virš 12 tonų – 74,30 eurų.

Paslaugų kainų pokyčius lėmė įmonės investicijos į infrastruktūros bei sistemų tobulinimą, šie atnaujinimai jau dabar klientams leidžia greičiau ir sklandžiau pasiekti kitą krantą.

Tiltelių rekonstrukcijos dėka daug patogiau ir saugiau transporto priemonės ir keleiviai patenka į keltą, net esant nepalankioms oro sąlygoms laivybai.

Perkėloje vienu metu gali dirbti keturi keltai, tai itin paspartina klientų perkėlimą į abi puses. Keleiviai gali naudotis elektroniniais bilietais, pasipildyti juos norima suma ir nebestovėti eilėse prie kasų.Smiltynes perkelos tvarkarastis

Smiltynės perkėlos kainoraštis

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder