Puiku, darbai vyksta, o kaikas per 10 metų jazzo fone lig šiol blaivosi..
Kur pamatų
Kur pamatų,
tvarkybos, koncervavimo projektas? ar pamatų struktūros užneštos į kadastrą, ar geodezininkai tai pamatavo ? Buldozerio principas? Kas už šį broką mokės ponas Vaitkus ar kitas savivaldybės klerkas iš asmeninės kišenės ?
o vatini
o vatini,
kiek istaskyta pinigu per ta garaza ir tai normalu ?
Vatinis
Vatinis,
Kaip puiku, dabar miestas sutaupys pinigu, nes projektas atpigs mažiausiai trigubai? Ar neatpigs?
Klpd
Klpd,
vaitkau - tu apgailėtinas.
Kaip visada
Kaip visada,
Meras nepamiršo paminėti mėgstamiausių žodžių "buvusi valdžia" ...
Jonis
Jonis,
Issaugoti Mero kede
trys
trys,
metus griuvesiai, kas cia per isisukinejimas judda i prieki, atsisakoma pozemines dalies cia tuos veikejus susietus su garazu labai reiketu nubausti
meras
meras,
Tai va taip plaunami pinigai, dangstomasi senais griuvėsiais...
visgi
visgi,
keista, balandžio pradžioje rašė jog, ne viskas išminuota, po to realiai jokių darbų nevykdė, o dabar antsyk, atšaukia ekstremalią siruaciją?
Kas meluoja? Kas prisiims atsakomybę jei užpilant dar driogstels ten kas užsilikę ?
v
v,
užpilti smėliu, lengviau bus atkasti
Klaipėdietė
Klaipėdietė,
Čia tikrai ne vieta garažui.Dievo pirštas..
Palaukit
Palaukit,
o senų pamatų koncervavimo nebus? Koks tas tvarkybos projektas? Kada jį pristatė? Kažkaip gražiai kalba, o konkretumo 0, ką darys. Kir tie archeologai su plakatais?
Sigita
Sigita ,
Valio valio valio!!! Pagaliau Miestas taps gražus! LEDAI PAJUDĖJO!!! IR VALIO , kad nebus požeminio parkingo...
>aaa
>aaa,
Matot labai norejo garazo ,bet neoavyko, o dabar jau atvers kkaioėdiečiams erdves, neberinksiu Vaitkaus
aaa
aaa,
kiek laiko prarasta kai pradedi darba nezinodamas visos situacijos
TOP
Nauji
Rašyti komentarą
Noreciau i ekskursija :)
Puiku, darbai vyksta, o kaikas per 10 metų jazzo fone lig šiol blaivosi..
tvarkybos, koncervavimo projektas? ar pamatų struktūros užneštos į kadastrą, ar geodezininkai tai pamatavo ? Buldozerio principas? Kas už šį broką mokės ponas Vaitkus ar kitas savivaldybės klerkas iš asmeninės kišenės ?
kiek istaskyta pinigu per ta garaza ir tai normalu ?
Kaip puiku, dabar miestas sutaupys pinigu, nes projektas atpigs mažiausiai trigubai? Ar neatpigs?
vaitkau - tu apgailėtinas.
Meras nepamiršo paminėti mėgstamiausių žodžių "buvusi valdžia" ...
Issaugoti Mero kede
metus griuvesiai, kas cia per isisukinejimas judda i prieki, atsisakoma pozemines dalies cia tuos veikejus susietus su garazu labai reiketu nubausti
Tai va taip plaunami pinigai, dangstomasi senais griuvėsiais...
keista, balandžio pradžioje rašė jog, ne viskas išminuota, po to realiai jokių darbų nevykdė, o dabar antsyk, atšaukia ekstremalią siruaciją?
Kas meluoja? Kas prisiims atsakomybę jei užpilant dar driogstels ten kas užsilikę ?
užpilti smėliu, lengviau bus atkasti
Čia tikrai ne vieta garažui.Dievo pirštas..
o senų pamatų koncervavimo nebus? Koks tas tvarkybos projektas? Kada jį pristatė? Kažkaip gražiai kalba, o konkretumo 0, ką darys. Kir tie archeologai su plakatais?
Valio valio valio!!! Pagaliau Miestas taps gražus! LEDAI PAJUDĖJO!!! IR VALIO , kad nebus požeminio parkingo...
Matot labai norejo garazo ,bet neoavyko, o dabar jau atvers kkaioėdiečiams erdves, neberinksiu Vaitkaus
kiek laiko prarasta kai pradedi darba nezinodamas visos situacijos
Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.