Gelbėjimo stoties rekonstrukcijos šiemet nepradės

(4)

Ir šių metų vasaros sezoną BĮ „Klaipėdos paplūdimiai“ gelbėtojai, medikai, kaip ir pernai, Smiltynės paplūdimyje įsikurs laikinuose konteineriuose.

Kol kas ten esančios gelbėjimo stoties rekonstrukcijos pradžia dar net nekvepia, nors planuota šiemet pradėti statybos darbus. Šiuo metu dar tik atliekama projekto ekspertizė.

1968 metais pastatytos gelbėjimo stoties Smiltynės paplūdimyje būklė jau buvo nekokia - byrėjo tinkas. Tad nuspręsta ją rekonstruoti. Ji uždaryta 2022 metų gruodžio 31 d. Buvo planuojama šį rekonstrukcijos projektą įgyvendinti per dvejus metus ir pradėti šiemet.

Projektinius pasiūlymus, kurių viešas svarstymas jau įvyko, parengė UAB „Vakarų siluetas“. Dviejų aukštų pastate numatoma įrengti patalpas gelbėtojams, medikams, kavinę su erdvia terasa antrame aukšte, stebėjimo bokštą, elingą, pirtį, kuri buvo ir senajame pastate, ir kt.

„Klaipėdos paplūdimių“ direktoriaus Žiginto Narmonto teigimu, šiuo metu dar tik atliekama gelbėjimo stoties rekonstrukcijos projekto ekspertizė.

Darbai bus pradėti tada, kai bus nuspręsta, kiek lėšų skiriama šiam projektui, kai paskelbus konkursą paaiškės rangovas. Direktoriaus manymu, šiemet statybų darbai tikrai nebus pradėti.

Pasak „Klaipėdos paplūdimių“ direktoriaus, konteineriai, kuriuose laikinai įsikurs įmonės darbuotojai, jau yra užsakyti, gegužės pradžioje jie bus pastatyti. Pasibaigus sezonui, kaip ir pernai, jie bus išvežti.

„Klaipėdos paplūdimiai“ dabar ruošiasi naujam sezonui, kuris prasidės birželį. Paplūdimiuose atliekami įprastiniai valymo darbai, atnaujinamos terasos, suoliukai, kai kur iš naujo klojami takai.

Šiuo metu remontuojamas tiltelis, esantis tarp Pirmosios ir Antrosios Melnragės, kuris šiemet vasarį buvo nuplautas.

„Balandį audros paprastai vėl pridaro mums visokių nemalonumų, laukiame gegužės, kad galėtume viską susitvarkyti“, - „Vakarų ekspresui“ sakė „Klaipėdos paplūdimių“ vadovas.

Šiuo metu yra rengiama paplūdimių prieigų studija. Ji turėtų numatyti, kokius darbus reikia atlikti, kokios naujovės reikalingos. Studija turėtų būti pristatyta gegužę, ji bus viešinama, ją vertins Savivaldybė.

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder