Klaipėdoje įžiebta gražuolė Kalėdų eglė (video)

(8)

Stebint gausiam Klaipėdos gyventojų ir miesto svečių būriui, Teatro aikštėje nušvito pagrindinė miesto žaliaskarė.

Į renginį žmonės rinktis pradėjo gerokai anksčiau, juos traukė Turgaus gatvėje ir šalia žaliaskarės įkurtame Kalėdiniame miestelyje vykstanti mugė. Karštais gėrimais, saldumynais ir kitais produktais.

Šventinis koncertas startavo 17 val., šiais metais jis pavadintas „Žiemos tiltai“. Taip, anot „Klaipėdos švenčių“ projektų vadovės Živilės Putnienės, siekiama atliepti bendrystę tarp žmonių, miestų ir net valstybių.

Susirinkusiuosius savo dainomis džiugino Rokas Kašėta, grupė „Baltos varnos“, Rokas Yan, Jausmė, Linas, Švirinas. Sveikinimo žodį tarė Klaipėdos miesto meras Arvydas Vaitkus.

„Linkiu jums visiems nelaukti ir daryti gerus darbus, mylėti, apkabinti, pagerbti, padėkoti, padėti tiems, kuriems galbūt to labiausiai reikia. Stebuklai tikrai įvyks”, - sakė meras.

Su žmona Ilona jis klaipėdiečiams palinkėjo gražių ir linksmų Kalėdų, bei gerų ir taikos being džiaugsmo kupinų 2024-ųjų metų. Dar prieš renginį klaipėdiečiai buvo raginami atsinešti varpelius ir gongus bei taip tapti ne tik koncerto stebėtojais, bet ir dalyviais. Žmonių atsineštų varpelių ir jų balsų ,,orkestras” į sceną prikvietė Kalėdų senelį, būtent jis ir įžiebė Klaipėdos miesto eglę. Jau keletą metų iš eilės Kalėdinis medis puoštas lempučių girliandomis. Tiesa, žaliaskarė šiemet padabinta ypatingu akcentu - ant beveik 12 metrų aukščio sužibo auksinė žvaigždė. Įžiebta eglutė sulaukė gausių susirinkusiųjų aplodismentų.

Klaipėdoje įžiebta Kalėdų eglutė

Laukia susitikimų su artimaisiais ir šviesių akimirkų

Miestiečiai gražių žodžių eglutei negailėjo. ,,Tikrai gražu. Žinoma, kiekvienais metais ji būna tokia pat, ateidami jau žinome ko tikėtis, bet man ji labai graži. Labai smagi atmosfera, prekybiniai nameliai, džiaugiamės, kad vėl pastatyta ledo arena.

Pati čiuožti nemėginsiu, bet anūkams labai smagu”, - įspūdžiais pasidalijo Regina.

Kita kalbinta renginio stebėtoja teigė, jog Kalėdoms puoštis pradedančio miesto laukia jau nuo lapkričio pradžios. ,,Man eglutės įžiebimas visada asocijuojasi su švenčių periodo pradžia, lankausi kiekvienais metais.

Visas šitas periodas iki Kalėdų, Naujųjų metų yra pripildytas švėsos, gėrio, o tas pasipuošęs miestas tą ir atspindi. Eglutė graži, bet, kuri Lietuvos miestų eglė man gražiausia - nesakysiu”, - pašmaikštavo Jurgita.

Panašios nuomonės taip pat buvo ir klaipėdietis Andrius.

„Prasideda labai gražus laikotarpis. Tikiuosi, jog jis atneš nuostabių akimirkų su artimaisiais, per metus juos matau gana retai, tad laukiu susitikimų. Miestas labai gražiai pasipuošęs, tas džiugu”, - kalbėjo vyras.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder