Klaipėdiečiai kviečiami į jogą su šuniukais: rinks pinigėlius šuniukams - žmonių asistentams

(1)

Gineso rekordininkė, „Mulan“ fondo įkūrėja Ajana Lolat-Pažarauskienė, kuri stebina visą Lietuvą savo valia ir siekiu ramentais nužygiuoti 320 kilometrų – nuo gimtojo Usėnų kaimo Šilutės rajone iki Druskininkų, ir rinkti lėšas kilniai misijai, įkvėpė ir klaipėdiečius.

Žygio metu Ajana rinks lėšas, skirtas padėti to paties likimo šeimoms įsigyti bei treniruoti šunis asistentus, kurie sunkiai sergantiems asmenims ir žmonėms su negalia padeda visuose jų gyvenimo žingsniuose.

Pabrėžiama, kad tokio šuns rengimas trunka net trejus metus, o kaina gali siekti ir 25 tūkst. eurų.

Lėšos renkamos Ajanos šuns asistentės Mulan vardu pavadintame paramos ir labdaros fonde mulanfondas.lt.

Klaipėdos sveikatingumo studijos „Ginsvė“ įkūrėja ir vadovė Daiva Palubinskaitė, sužinojusi apie šią kilnią Ajanos misiją, nusprendė, kad taip pat nori prisidėti darydama socialines akcijas Klaipėdoje.

„Ginsvės“ sveikatingumo studija kartu su Lygiaplaukių retriverių bendruomene kviečia į  jogo užsiėmimus, kurie vyks jau šį šeštadienį 12 val. minėtoje sveikatingumo studijoje, adresu Šilutės pl. 40.

Visos surinktos lėšos bus skirtos Mulan fondo veiklai paremti. Norintieji dalyvauti turi registruotis el. paštu: [email protected]

„Sveikatingumo studija „Ginsvė“ visuomet pasižymėjo netradiciniais renginiais, novatoriškumu ir netikėtais užsiėmimais.

Esame pirmieji Klaipėdoje kurie pradėjome organizuoti jogą su šuniukais. Patys nesitikėjome tokio populiarumo.

Šuniukams tai puiki socializacija ir aplinkos pažinimas, dalyviams nepakartojamos emocijos ir galimybė susipažinti su įvariomis šunų veislėmis, kartais apie kurias net nesame girdėję.

Užsimezgus draugiškiems santykiams su veisėjais, nusprendėme vieną renginį skirti labdarai. MULAN paramos fondui, kuris rengia šunis asistentus negalią turintiems žmonėms.

Net du ruošiami asistentai yra buvę mūsų veiklų dalyviai, kurie taip pat atvyks į renginį.

Fondo įkūrėja Gineso rekordo savininkė, kad surinkti lėšas, šiuo metu eina 320 km. „Ginsvės“ sveikatingumo studija kartu su Lygiaplaukių retriverių bendruomene tuo pačiu metu nusprendėme prisidėti prie šios labai prasmingos veiklos taip kaip mes mokame ir galime.

Renginio metu „Ginsvės“ sveikatingumo studijoje bus galimybė sutikti ir šuniukus asistentus", - „Vakarų ekspresui“ sakė „Ginsvės“ sveikatingumo studijos vadovė D. Palubinskaitė.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder