O ne kažkas ypatingo. Vienas daro viena , kitas kita. Jie ateina ir turi tarnauti žmonėms, o ne verslo pinigočiams
Patarimas
Patarimas,
Bendrijų savininkai, bėkite, skubėkite į savivaldybę. Atgimimo aikštėje požeminės stovėjimo aikštelės nebus. Todėl atliko pinigų nuo Europos sąjungos. Tai staigiai reikia juos įsisavinti iki rudenio. Varykit į savivaldybę, prašykit. Savivaldybė turi išnaudot tuos pinigus, tai užteks ir jums.
riboti
riboti,
projektuotojai tai su ribotu mastymu, vietoj to, kad kurybingai prieitu prie kiekvienos aiksteles brezinio,, tezino stacius kampus - gal trintuka prideje nubraizo, ar ka - su siaurais ivaziavimo kakliukais, automobiliai statomi tik staciai, issisukimas - tai vos vos telpama, plius dar po kelis liezuvius-saleles, kurie jau po pirmo menesio ismindzioti ar isvazineti, nes trukdo issisukimui
Noriu paklausti
Noriu paklausti,
O čia Vaitkaus reklaminis straipsnelis už mūsų pinigus? Ir jo samdytų komentatorių pagyros?
Gyventojas kooperacijos g
Gyventojas kooperacijos g,
Kooperacijos g. Vietoje to, kad tilpo iki aikštelės rekonstrukcijos 70+ automobilių, daroma aikštelės renovacija pagal 2018m projektą, kur pirminių nutarimų turėjo būti 49 vietos (aikštelė naudojasi 4 namų gyventojai) ir jeigu ne aktyvių gyventojų dėka niekas nebūtų pasikeitę. Vietoje to, kad būtų tiesiog išasfaltavę naujai ir subraižę linijas, mažina aikštelės plotą, naikina žaliąjį plotą ir jau sudėti šaligatviai ir takai prie namų nėra lygūs
Sigita
Sigita ,
Nuotrauka Kooperacijos 7,7a kiemas. Būtų gal ir nieko, bet visas "projektas"darbas pasimatys kai bus pilnai pabaigta . Nusileiskite ir pasivaikščiokite šaligatviu ties 7 namu. Du medžiai atstos arkas, nes projektuotojas taip mato saugumą. Vienas vienos juostos išvažiavimas/įvažiavimas. Tik vienas klausimas kokie standartai yra taikomi, pasižvalgius po jau įrengtas aikšteles jau nebesupranti ,kur galima vienur čia tas negalioja. Dau perteklinų išlaidų.
FY
FY,
pritariu, ačiū Merui
>super
>super,
gal ne super , nueik pažiūrėti į siaubo baseiną skerdėjų gatvėje ?
,
Trinkelizuoti, betonuoti ir asfaltuoti, nupjauti, israuti medžius ir žalumynus, štai koks grožis! O po to po liuties potvinis, o kur tam vandeniui detis? Valdantieji su išdžiūvusiomis smegenis, tenkinasi tik asmeniniais reikalais
Pagaliau ir klaipėdiečiams pasisekė
Pagaliau ir klaipėdiečiams pasisekė ,
su meru, kuriam rūpi kaip gyvena miestiečiai. Pagarba. Artėja rinkimai. Darbų dar daug ir mano nuomone, tik šis meras bei jo komanda dirba Klaipėdai ir klaipėdiečiams.
TOP
Nauji
Rašyti komentarą
O ne kažkas ypatingo. Vienas daro viena , kitas kita. Jie ateina ir turi tarnauti žmonėms, o ne verslo pinigočiams
Bendrijų savininkai, bėkite, skubėkite į savivaldybę. Atgimimo aikštėje požeminės stovėjimo aikštelės nebus. Todėl atliko pinigų nuo Europos sąjungos. Tai staigiai reikia juos įsisavinti iki rudenio. Varykit į savivaldybę, prašykit. Savivaldybė turi išnaudot tuos pinigus, tai užteks ir jums.
projektuotojai tai su ribotu mastymu, vietoj to, kad kurybingai prieitu prie kiekvienos aiksteles brezinio,, tezino stacius kampus - gal trintuka prideje nubraizo, ar ka - su siaurais ivaziavimo kakliukais, automobiliai statomi tik staciai, issisukimas - tai vos vos telpama, plius dar po kelis liezuvius-saleles, kurie jau po pirmo menesio ismindzioti ar isvazineti, nes trukdo issisukimui
O čia Vaitkaus reklaminis straipsnelis už mūsų pinigus? Ir jo samdytų komentatorių pagyros?
Kooperacijos g. Vietoje to, kad tilpo iki aikštelės rekonstrukcijos 70+ automobilių, daroma aikštelės renovacija pagal 2018m projektą, kur pirminių nutarimų turėjo būti 49 vietos (aikštelė naudojasi 4 namų gyventojai) ir jeigu ne aktyvių gyventojų dėka niekas nebūtų pasikeitę. Vietoje to, kad būtų tiesiog išasfaltavę naujai ir subraižę linijas, mažina aikštelės plotą, naikina žaliąjį plotą ir jau sudėti šaligatviai ir takai prie namų nėra lygūs
Nuotrauka Kooperacijos 7,7a kiemas. Būtų gal ir nieko, bet visas "projektas"darbas pasimatys kai bus pilnai pabaigta . Nusileiskite ir pasivaikščiokite šaligatviu ties 7 namu. Du medžiai atstos arkas, nes projektuotojas taip mato saugumą. Vienas vienos juostos išvažiavimas/įvažiavimas. Tik vienas klausimas kokie standartai yra taikomi, pasižvalgius po jau įrengtas aikšteles jau nebesupranti ,kur galima vienur čia tas negalioja. Dau perteklinų išlaidų.
pritariu, ačiū Merui
gal ne super , nueik pažiūrėti į siaubo baseiną skerdėjų gatvėje ?
Trinkelizuoti, betonuoti ir asfaltuoti, nupjauti, israuti medžius ir žalumynus, štai koks grožis! O po to po liuties potvinis, o kur tam vandeniui detis? Valdantieji su išdžiūvusiomis smegenis, tenkinasi tik asmeniniais reikalais
su meru, kuriam rūpi kaip gyvena miestiečiai. Pagarba. Artėja rinkimai. Darbų dar daug ir mano nuomone, tik šis meras bei jo komanda dirba Klaipėdai ir klaipėdiečiams.
Mūsų dabartinis meras
Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.