Arvydas Vaitkus

Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus: Bendravimas su senjorų bendruomene - visada prasmingas

(4)

Jaukus susitikimas su senjorų bendruomene prie kavos puodelio pasitinkant Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną ir aptariant šiai visuomenės daliai opias Klaipėdos problemas.

Klaipėdos senjorų bendruomenė - tai itin jautri, daug patirties ir išminties sukaupusi bendruomenės dalis. Bendravimas su ja visada yra prasmingas ir naudingas priimant sprendimus.

Buvo gera proga patikinti juos, kad su senjorų bendruomene bendravimas vyks betarpiškai bei su nauja galimybe - tiesiogiai Savivaldybės darbuotojams ir merui teikti pastabas bei pasiūlymus.

Senjorai pasiguodė dėl sveikatos apsaugos sistemos spragų Sveikatos apsaugos ministerijai reorganizuojant Klaipėdos ligoninių veiklą. Klaipėdos ligoninių reformos klaidas matau ne tik aš, bet tai jau patyrė ir nemaža dalis senjorų.

Džiaugiuosi, kad mes jau žengiame pirmuosius sparčius žingsnius įgyvendinant ministerijos reikalavimą įkurti Sveikatos centrą Klaipėdoje.

Šia galimybe jau susidomėjo daugiau nei 30 mieste veikiančių gydymo įstaigų, kuriose yra registruota apie 93 procentai gyventojų.

Suvienijus jėgas savivaldybės poliklinikoms bei šiame procese dalyvaujant privačioms pirminės sveikatos paslaugas teikiančioms įstaigoms, tikiuosi, užtikrinsime didesnį NEMOKAMŲ paslaugų prieinamumą ir išspręsime valstybiniame sektoriuje trūkstamų specializacijų medikų klausimą.

Didžiausias siekis, kad klaipėdiečiai gautų skubią ir kvalifikuotą pagalbą.

Dar kartą iš visos senjorų bendruomenės gavau patikinimą, kad kurti pirminės grandies paslaugų centrą Klaipėdos taip vadinamoje trečioje poliklinikoje yra TEISINGAS SPRENDIMAS.

Buvo aptarti ir kiti svarbūs klausimai: privažiavimas iki bendruomenės namų Debreceno gatvėje, poreikis meno vadovų, nes ši bendruomenė yra aktyvi ir turi norą puoselėti jai priimtinas tradicijas.

O šiandien minint Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną, linkiu senjorams dalintis išmintimi ir patirtimi, bendrauti, aktyviai leisti laiką, stiprios sveikatos ir artimųjų šilumos!

AČIŪ JUMS už susitikimą ir

Su Tarptautine pagyvenusių žmonių diena !!!

Organizatorių nuotr.

Kartu su Bendruomenės namais, Klaipėdos m. pagyvenusių žmonių asociacija, Kristina Buslajeva, Vygantas Elekšis, Valerija Miliauskienė, Sigitas Kriauciunas ir kt.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder