Nauja vasaros pramoga Klaipėdoje nukelia į vaikystę: apsilankę pasidalijo pirmaisiais įspūdžiais

(4)

Klaipėdoje prie Senosios perkėlos iškilęs apžvalgos ratas jau pirmą veiklos dieną, ketvirtadienį, sulaukė smalsuolių dėmesio. Tiesa, patį pirmą vakarą patys klaipėdiečiai gausiai naujos pramogos neužplūdo.

Didesnio dėmesio tikimasi savaitgalį. Pirmieji „Laimės rato“ lankytojai sako, kad prisilietė prie vaikystės ir uostamiestį išvydo kitomis akimis.

Pensinio amžiaus sulaukęs klaipėdietis pasakoja, kad mėgsta išbandyti naujas pramogas, o apžvalgos ratas leidžia į miestą pažvelgti kitaip. Tiesa, vyras turi ir pastabų.

„Galėtų kiek lėčiau suktis ratas, tuomet galima daugiau pasižvalgyti. Gerai tai, kad apžvalgai skirti trys ratai, tai kaip ir kompensuoja galimybę lėčiau viską apžiūrėt. Nesitikėjau daugiau įspūdžių, nei gavau – viskas puikiai matosi iš viršaus. Idealiausia būtų, kad vos sulėtintų sukimąsi, jei yra tokia galimybė“, – sako klaipėdietis Arvydas.

Gegužę pasižvalgyti po uostamiestį „Laimės rate“ galima nuo 12-tos valandos iki 22 vakaro, o nuo birželio planuoja ankstinti darbo laiką bent porą valandų bei lankytojus priimti iki 23-čios valandos vakaro.

Mieste vykstančių švenčių metu ratas suksis ir iki 1-mos valandos nakties.

Pasižvalgyti kitaip po uostamiestį panorusi šeima į kabiną buvo įleista su šuneliu. Pramogą išbandę žmonės juokavo, kad vyrai ne iškart išdrįso, tačiau visi puikiai praleido tas kelias minutes.

„Man ne pirmas kartas, esu tokį ratą išbandžiusi kitur, o vyrai truputį bijojo, – nusišypsojo moteris. – Esu buvusi Palangoje, negaliu pasakyti, kad kažkuris geresnis, nes abu įspūdingi“.

Iš Visagino atvykęs miesto svečias sako, kad jei ratas būtų dar aukštesnis – įspūdis būtų dar stipresnis, tačiau vieta puikiai atskleidžia klaipėdietišką dvasią.

„Visada norisi daugiau, aukščiau, bet vaizdas tikrai gera – man, kaip ne vietiniam tikrai gerai, įdomu pamatyti uostą, miestą. Palangoje uždaros kabinos, tad įspūdis kitoks. Čia daugiau erdvės, to pajūrio vėjo, oro daugiau jaučiasi, tai tikrai labai geras pojūtis“, – sako Andrejus.

Dvi moterys sako, kad iškart sugrįžo į vaikystę.

„Dabar gyvename Klaipėdoje, bet mano gimtajame mieste buvo toks apžvalgos ratas su atviromis kabinomis, tai iškart nukėlė į vaikystę. Labai geras, malonus įspūdis vėl patirti panašius jausmus, kai būnant vaiku.

Gal tik statybos šalia nelabai puošia vaizdą, tačiau gražus senamiestis, matosi truputį vartai į jūrą. Tikrai smagu buvo išbandyti naujovę Klaipėdoje“, – pasakoja dar viena apžvalgos rato lankytoja.

Vasarai pramogą atvežusios įmonės atstovė Agnė Gavenavičienė Delfi teigė, kad branginti paslaugos kainos neketinama.

„Vaikams iki 7 metų kaina yra 8 eurai, suaugusiems – 10 eurų. Jei labai mažas vaikas, skaičiuosime kitaip, nuolaidų šeimoms netaikoma, branginti taip pat neketiname“, – sako A. Gavenavičienė.

Lankytojai turi laikytis ir tam tikrų taisyklių – iki 16 metų paaugliai turi būti kartu su suaugusiais, prižiūrėtojai gali neįleisti į kabiną neblaivių, neadekvačiai besielgiančių asmenų.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder