Padailins Priklausomybės ligų centro pastatą

Ruošiamasi remontuoti bendrabučio tipo patalpose įsikūrusio Priklausomybės ligų centro Klaipėdos filialo pastatą - jis bus atnaujintas iš išorės, vėliau planuojamas vidaus remontas.

Filialo vadovė Vaida Karulaitienė „Vakarų ekspresui“ sakė, kad pastatui remontas būtinas ne tik dėl estetinės išvaizdos, bet ir dėl to, kad į vidų pro nesandarų fasadą patenka vanduo.

„Mūsų pastato būklė, lyginant su tuo, kaip dabar atrodo kitos gydymo įstaigos, yra vidutiniška. Remontas būtinas, nes lyjant lietui per langus bėga vanduo, langus reikia pakeisti, tai ir bus padaryta, sandarinsim siūles iš išorės“, - sakė V. Karulaitienė.

Šią savaitę Respublikinis priklausomybės ligų centras paskelbė konkursą ir ieško, kas galėtų atlikti Taikos prospekte esančio pastato paprastąjį remontą. Įmonę, kuri atliktų darbus pagal parengtą projektą, tikimasi rasti jau penktadienį, kai baigiasi dalyvių paraiškų priėmimas.

Rangovas taip pat turės nuvalyti fasadą, sustiprinti sutrūkinėjusias jo vietas, užtaisyti atsiradusias skyles, nudažyti išorės sienas, sutvirtinti pažeistą mūrą, išvalyti ir suremontuoti balkonus. Viduje turės būti išnaikintas pelėsis, po langų minimaliai sutvarkyta apdaila.

Kol vyksta konkursas, darbams skirta suma neskelbiama.

V. Karulaitienė sako, kad didesnis vidaus patalpų remontas planuojamas vėliau, šie darbai bus perkami skelbiant atskirą konkursą.

„Vėliau ir kosmetinį vidaus remontą darysime - tai ne tas pats pirkimas. Vidų remontuojame etapais, kai tik turime pinigų“, - teigė filialo vadovė.

Dabartinėse patalpose Priklausomybės ligų centras veikia apie tris dešimtmečius.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder