AIKŠTELĖS. Klaipėdos savivaldybė miesto daugiabučių kiemuose per artimiausius kelerius metus planuoja įrengti tūkstančius naujų stovėjimo vietų automobiliams. KMS nuotr.

Parkavimo vietų įrengimo programa įgauna pagreitį

(2)

Pirmadienį Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus apžiūrėjo seną automobilių parkavimo aikštelę Smiltelės g. 12B, prie „Sodros“. Šią aikštelę Klaipėdos savivaldybė susigrąžino pasibaigus panaudos sutarčiai. Ją planuojama rekonstruoti, preliminariai po rekonstrukcijos joje vietų skaičius galėtų būti padidintas iki 30 procentų.

Naujų aikštelių įrengimas yra šios kadencijos miesto valdžios prioritetas, vien tam per trejus metus planuojama skirti ne mažiau kaip 9 milijonus eurų.

„Parkavimo vietų įrengimas - vienas iš pagrindinių tikslų. Keičiantis žmonių reikmėms, kadais daugiabučių kiemuose įrengtos parkavimo vietos nebeatitinka šiuolaikinių poreikių. Todėl turime nuolat ieškoti vietų ir būdų jų įrengti kuo daugiau“, - sakė Klaipėdos miesto meras Arvydas Vaitkus.

Kovo 19 dieną Klaipėdos savivaldybė paskelbė dar vieną viešą pirkimą dėl automobilių stovėjimo aikštelių statybos darbų.

Pasiūlymų iš rangovų laukiama iki kovo 29 dienos 13 val.

Pirkimo sąlygose rašoma, kad preliminariąją sutartį numatoma sudaryti su 3 tiekėjais, kurių pasiūlymai atitiks pirkimo dokumentuose nustatytus reikalavimus.

Minimaliai darbų pagal preliminariąją sutartį bus užsakoma už 400 tūkstančių eurų su PVM, o maksimaliai - už ne daugiau kaip 850 000,00 Eur su PVM.

Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorius Andrius Žukas „Vakarų ekspresui“ sakė, kad tikimasi pasirinkti rangovus, kurie operatyviai galėtų įrengti automobilių stovėjimo vietas su ažūrine danga. Konkrečios vietos dar nėra numatytos.

Priminsime, kad anksčiau pradėtas didžiulis projektas Kauno gatvės mikrorajone - įgyvendinus keturis projektus bus įrengtos 957 parkavimo vietos.

Pirmiausia, rekonstravus 7 daugiabučių kiemus, bus įrengtos 254 parkavimo vietos, vėlesniuose etapuose įrengti parkavimo vietas numatyta ir ties kitais Kauno gatvės ir Taikos prospekto daugiabučiais. Šie darbai kainuos beveik 5,5 mln. eurų.

Savivaldybė informavo, kad dėl atliekamų darbų laikinai iki gegužės 10 d. uždaromas eismas atkarpoje prie Šilutės pl. namų 18 ir 20 automobilių stovėjimo aikštelių. Čia vyksta minėti pėsčiųjų takų rekonstravimo ir lietaus nuotekų tinklų statybos darbai.

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder