Bendrovė pabrėžia, kad dėka profesionalios priežiūros gyventojai šilumą vartos taupiau ir efektyviau.
Prieš artėjantį šildymo sezoną savo administruojamiems namams „Mano BŪSTAS“ tradiciškai skyrė didelį dėmesį.
Visą vasarą įmonės darbuotojai aktyviai vykdė pasiruošimo darbus, kurie būtini, kad šaltuoju metų laiku šiluma daugiabučiuose būtų vartojama kuo taupiau ir efektyviau.
Už šilumos ūkio priežiūrą atsakingi specialistai daugiabučiuose izoliavo ir tvarkė vamzdynus, keitė susidėvėjusius ventilius, įvairias sklendes, apsauginius vožtuvus, drenažo ventilius, atliko šilumos punktų hidraulinius bandymus, tvarkė susidėvėjusias tarpblokines siūles bei vykdė kitų sistemų patikrą.
Šių darbų visuma leis įmonės klientams žiemą pasitikti ramiau, nes visos inžinerinės sistemos sustyguotos ir parengtos šildymo sezono pradžiai.
„Kompleksinė šildymo sistemų priežiūra yra esminė siekiant sumažinti nereikalingas energijos sąnaudas.
Mūsų tikslas – užtikrinti, kad į daugiabutį būtų tiekiama tik tiek šilumos, kiek iš tiesų reikia, taip išvengiant permokų.
Kadangi 90 proc. mūsų prižiūrimų daugiabučių turi modernizuotus šilumos punktus, jų gyventojai už šildymą mokės 8-15 proc. mažiau, lyginant su tais, kurių sistemos dar nebuvo atnaujintos.
Mūsų nuosekli priežiūra leidžia optimizuoti šilumos tiekimą ir padėti gyventojams sutaupyti," – teigia „Mano BŪSTO“ Klaipėdos regiono vadovas Marius Šiaulys.
Kaip teigia įmonės atstovas, daugelyje prižiūrimų daugiabučių įdiegtos išmaniosios šildymo sistemos, kurios leidžia nuolat stebėti ir reguliuoti svarbiausius parametrus realiuoju laiku.
Tai reiškia, kad sistema automatiškai prisitaiko prie lauko temperatūros svyravimų: atšilus orams sumažina šilumos tiekimą, kad radiatoriai neperkaistų, o atvėsus – padidina šilumos kiekį, užtikrindama optimalų komfortą.
Toks pažangus valdymas ne tik padeda išvengti energijos švaistymo, bet ir leidžia gyventojams sutaupyti šilumos sąnaudoms mažėjant.
M.Šiaulys atkreipė dėmesį į tai, kad net ir prasidėjus šildymo sezonui radiatoriai bute gali nešilti dėl keleto priežasčių.
„Stebėkite lauko temperatūrą – tai svarbu, nes daugelyje mūsų prižiūrimų daugiabučių šildymo sistemos yra automatizuotos.
Kai oro temperatūra pakyla virš 12 laipsnių, šildymas automatiškai išsijungia, o atvėsus – vėl įsijungia,“ – aiškina „Mano BŪSTO“ Klaipėdos regiono vadovas.
Jis taip pat priminė, kad namo viršutinių aukštų gyventojai prevenciškai turi nuorinti šildymo prietaisus savo bute.
Mat neišleidus oro iš šildymo sistemų, gali nešilti žemiau esančių butų radiatoriai. Nepavykus patiems nuorinti radiatorių, M.Šiaulys ragina nedelsti ir kreiptis į namo administratorių.