Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas

Po dešimtmečio bus pastatyta automobilių stovėjimo aikštelė prie policijos

(5)

Praėjus beveik dešimtmečiui nuo tada, kai 2015 metais buvo perkirpta įkurtuvių juostelė Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (KAVPK) pastate, pagaliau planuojama pradėti daugiaaukštės automobilių stovėjimo aikštelės policijos darbuotojams statybą.

Turto bankas pasirašė sutartį dėl KAVPK antžeminės daugiaaukštės automobilių stovėjimo aikštelės statybų. Projektas bus finansuojamas lėšomis, gautomis pardavus valstybei nereikalingą turtą. Rangos darbų vertė - 6,2 mln. eurų.

Šią savaitę sutartį turėtų pasirašyti ir statybos darbų rangovas. Bendrovė „HSC Baltic“ laimėjo pateikusi mažiausios kainos pasiūlymą.

Naujasis daugiaaukštės automobilių aikštelės priestatas KAVPK kieme, Kauno g. 6, pagal sutartį turėtų iškilti per metus. Visa pirkimo procedūra ir teismai su konkurso dalyviais užtruko daugiau nei pusantrų metų.

„Šis atvejis parodo, kaip sunku prognozuoti viešųjų pirkimų procesą, pakeliui net suformuota nauja teisinė praktika. Tikimės, kad konkursą laimėjusi bendrovė laikysis įsipareigojimų ir objektą pastatys per metus, kaip ir sutarta.

Šio užtrukusio projekto priežiūrai ir savalaikiam užbaigimui skirsime ypatingą dėmesį“, - sako Turto banko laikinasis vadovas Ernestas Česokas.

Naudosis darbuotojai

„HSC Baltic“ administracijos direktorė Lina Navikienė „Vakarų ekspresui“ pirmadienį sakė, kad bendrovė ant sutarties savo parašo dar nepadėjo.

Anot jos, tai turėtų būti padaryta artimiausiomis dienomis. Taip pat ji akcentavo, kad sutartyje yra numatytos sąlygos, kada sutartis įsigalios.

Statybų pradžia turėtų būti įforminta statybų aikštelės perdavimo aktu.

„Komanda jau dirba, daugiau detalių galėsime pateikti vėliau“, - sakė L. Navikienė.

Pagal projektą komisariato kieme numatyta pastatyti keturių aukštų automobilių aikštelę, kuri bus skirta darbuotojų automobiliams. Iš kiekvieno aikštelės aukšto bus įrengti įėjimai į komisariato pastatą

Bendras automobilių aikštelės plotas beveik 5 237 kv. m. Iš viso numatytos 205 vietos automobiliams: požeminėje aikštelėje po pastatu - 36 vietos, pirmame, antrame ir trečiame aukštuose - po 42 vietas, ketvirtame - 43.

Kiekviename aukšte planuojama įrengti po 3 vietas, pritaikytas elektromobiliams, iš viso - 15 vietų. Pirmame aukšte taip pat bus įrengtos 8 vietos, skirtos specialiųjų poreikių turinčių žmonių automobiliams. Taip pat suprojektuota 20 vietų dviračiams ir motociklams.

Laukia statybų

„Žinoma, automobilių parkavimo aikštelės statybos yra labai laukiamos, darbuotojams ir komisariato svečiams bus patogiau, kai automobilių statymo vietų bus daugiau.

Statybų metu prisitaikysime prie situacijos, laikinai perstatysime dalį transporto į kitas prie komisariato esančias parkavimo vietas“, - „Vakarų ekspresui“ sakė KAVPK atstovė Andromeda Grauslienė.

Anot jos, taip pat KAVPK yra sudaręs nuomos sutartį su Taikos pr. esančiu prekybos centru dėl dalies automobilių statymo vietų nuomos prekybos centrui priklausančioje aikštelėje. Ten darbuotojai ir įstaigos svečiai taip pat gali statyti savo automobilius.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder