Savivaldybė su „Plaukimu visiems“ susitarė taikiai

Teismą pasiekęs uostamiesčio Savivaldybės ir viešosios įstaigos „Plaukimas visiems“ ginčas dėl beveik 17 tūkst. eurų įsiskolinimo už buvusių vaikų globos namų patalpų Melnragėje nuomą baigėsi taika. Jos sąlygų nesilaikant geranoriškai, gresia priverstinis susitarimo vykdymas.

Ketvirtadienį Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmuose nutraukta civilinė byla dėl Savivaldybės prašymo priteisti nuompinigius bei iškeldinti įstaigą iš pastato Aušros gatvėje 41.

Sprendimas priimtas šalims sudarius taikos sutartį.

„Šalys susitaria byloje nagrinėjamą ginčą užbaigti taikos sutartyje aptartomis sąlygomis ir bylą nutraukti.

Tinkamai įvykdžius taikos sutartyje numatytus įsipareigojimus, šalys neturės ir nereikš viena kitai jokių reikalavimų ar pretenzijų, susijusių su bylos dalyku ir byloje nagrinėjamomis aplinkybėmis“, - nutarė teismas.

Taikos sutartis įsigaliojo iš karto po teismo nutarties paskelbimo.

Tarp sutartų sąlygų yra „Plaukimo visiems“ pažadas dalimis Savivaldybei sumokėti 16,7 tūkst. eurų nuompinigius bei 10 proc. šios sumos siekiančią baudą, taip pat iki rugsėjo vidurio išsikelti iš pastato su visais jam priklausančiais daiktais.

Reikalavimų neįvykdžius Savivaldybė galėtų pakartotinai kreiptis į teismą ir prašyti išduoti vykdomąjį raštą reikalavimams užtikrinti.

Savivaldybės ir „Plaukimo visiems“ nuomos sutartis galiojo iki sausio 30-osios.

Pastatas, iš kurio privalo išsikraustyti įstaiga, ateityje turėtų tapti Savivaldybės naujai planuojamo senelių slaugos ir globos namų komplekso dalimi.

Pagal šį projektą, kuriam jau pritarta pernai rugpjūtį, kvartale bus statomi sodybinio tipo 1-2 aukštų su mansarda pastatai, juose bus įrengtos iš viso 66 vietos globotiniams.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder