Uosto direkcija įvertinta kaip socialiai atsakingiausia įmonė

Klaipėdos pramonininkų asociacija (KPA) įvertino įmones, darančias didžiausią pažangą socialinės atsakomybės srityje: labiausiai besirūpinančias aplinkosauga, darbuotojais bei prisidedančias prie uostamiesčio gerovės. 

Socialiai atsakingiausia įmone pripažinta akcinė bendrovė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija, jai įteiktas pagrindinis apdovanojimas.

„Dėkojame, kad Klaipėdos pramonininkų asociacija skiria tokį didelį dėmesį tvarumo sričiai.

Mes, kaip įmonė, vertiname savo indėlį ne kaip išlaidas ar sąnaudas, o kaip investiciją, kuri duoda grąžą per darbuotojų įsitraukimą, lojalumą, taip pat jaučiame visuomenės palaikymą ir pritarimą įgyvendinant įvairius projektus.

Dėkojame, kad mūsų pastangos ir veikla buvo pastebėta ir įvertinta“, – sakė akcinės bendrovės Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos ekonomikos ir finansų direktorius Martynas Armonaitis.

Uosto direkcija kasmet prisideda prie Klaipėdoje įgyvendinamų projektų, ryškiausių miesto kultūrinių renginių, prioritetą teikdama renginiams, puoselėjantiems jūrines tradicijas. Įmonė ir pati yra ne vieno renginio, kuriuos dovanoja miestui, organizatorė.

Įmonė skiria ypatingą dėmesį siekdama motyvuoti darbuotojus bei pritraukti aukščiausios kvalifikacijos profesionalus. Įmonėje taikomos įvairios skatinimo priemonės.

Uosto direkcija savo veikloje išskirtinį prioritetą teikia aplinkosaugai. Įmonė yra pasitvirtinusi žaliojo uosto koncepciją, veiksmų planą, pagal kurį jau įgyvendamos ir numatomos aplinkosauginės, žaliosios krypties priemonės. 

„Atsakingo verslo“ konkurso nominantai buvo renkami atsižvelgiant į 8 vertinimo kriterijus: apyvartos, darbuotojų skaičiaus, vidutinio atlyginimo augimas, taip pat buvo vertinamos darbuotojų skatinimo priemonės, aplinkosaugos priemonės, dalyvavimas miesto gyvenime ir parama, studentų praktika įmonėje.

KPA siekia pagerbti įmones, kurios per praėjusius metus padarė didžiausią pažangą augindamos verslą socialinės atsakomybės srityje.

Atsakingą verslą vystančias įmones asociacija apdovanojo tryliktą kartą.

Apdovanojimus laureatams įteikė naujai išrinktas KPA prezidentas, LKAB generalinis direktorius Rimantas Juška, pakeitęs kadenciją baigusį Egidijų Mockų.

Vienbalsiai pritarta ir naujai KPA tarybos sudėčiai, kurioje ir Uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas.

 

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder