Gargžduose paštas – naujose patalpose

Birželio 8 d. Žemaitės g. 74 klientams duris atvėrė pagal naująją koncepciją įrengtas Gargždų pašto skyrius. Į šias patalpas persikėlė pašto skyrius, anksčiau veikęs Kvietinių g. 4.

Skyrių atnaujinimas yra vienas iš strateginių Lietuvos pašto prioritetų, siekiant paslaugas teikti kokybiškai, patogiai bei šiuolaikiškai.

Perkeldamas skyrius Lietuvos paštas siekia juos įkurti dažnai gyventojų lankomose vietose, kurias patogu pasiekti tiek automobiliu, tiek pėsčiomis, taip pat užtikrinant įėjimą į patalpas žmonėms su negalia.

Naujose Gargždų pašto patalpose bus įrengta patogi laukimo salė, taip pat erdvi siuntų savitarnos erdvė, kurioje bus galima patogiai paruošti savo siuntas išsiuntimui ir rasti visas pakavimui reikalingas prekes.

Klientų patogumui šalia pašto skyriaus esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje transporto priemones galima statyti nemokamai, taip pat užtikrintas žmonių su negalia bei žmonių su vaikų vežimėliais patekimas į patalpas.

Rengiant naujas pašto patalpas, daug dėmesio skirta ir Lietuvos pašto darbuotojų patogumui, užtikrintos geresnės jų darbo sąlygos: įrengtos patogios darbo vietos, specialūs stelažai, skirti siuntoms sudėti, virtuvėlė.

Gargždų pašto skyrius naujose patalpose dirbs miestiečiams įprastu laiku: antradieniais– penktadieniais nuo 8 iki 17 val., o šeštadieniais nuo 9 iki 13 val.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder