A. Širinskienė: faktai mano istorijos negadina (A. Anušausko komentaras: viskas Š normos ribose)

Feisbuke toliau vyksta kovos dėl premjerės Ingridos Šimonytės pusryčių Jungtiniuose Arabų Emyratuose (JAE). Net ir išaiškėjus, kad jos kaltinimai dėl esą prabangių pusryčių yra laužti iš piršto, Agnė Širinskienė valstietiškai užsispyrusiai nežada pasiduoti.

„Mano istorijos anaiptol nesugadino. Priešingai, tik patvirtino faktą, kad kotletukas J. Narkevičiaus lėkštėje buvo „rąstas“, o savo pačių vadovautos delegacijos lėkštėje ir krislo (pusryčių kiaušinio) nesimato.

Ir čia net ne esmė, ką ir kaip valgė Armonaitė, o gal visai nevalgė“, – taip savo „Facebook“ paskyroje A. Širinskienė komentavo Aušrinės Armonaitės paaiškinimą, kad valstietės paviešintas dokumentas, esą premjerė pusryčiavo už 5 tūkst. eurų, yra melagiena, nes premjerė nedalyvavo juose, o iš viso juose dalyvavo 138 JAE ir Lietuvos atstovai, kurie dalijosi bendradarbiavimo idėjomis.

A. Širinskienė tradiciškai toliau puolė valdančiuosius ir dar priminė Sveikatos apsaugos ministerijos prabangią fotosesiją bei kultūros ministro baldų istoriją:

„Bandau tik įsivaizduoti, kas dar būtų dėjęsi, jei A. Veryga būtų pasidaręs nuotraukas už 5 tūkstančius (kaip ministras Dulkys) arba nusipirkęs kabineto baldų komplektą (kaip ministras Kairys), kur stalas – beveik 4 tūkstančiai, iš įmonės, kurios akcininkas – partijos kolega.“

Šis A. Širinskienės pasisakymas tapo nauju socialinių tinklų pajuokos objektu, kuriuo suskubo dalytis ir komentuoti žinomi Lietuvos „įtakotukai“.

„Viskas čia gerai. Labiau nustebčiau, jeigu atsiprašytų už melą.

O dabar viskas Š normos ribose“, – prie vieno tokio pasisakymo savo komentarą paliko ir konservatorius, krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas.

Pirmąją istorijos dalį rasite ČIA

Raktažodžiai
Sidebar placeholder