A. Širinskienė: valdantieji pagaliau suprato, kokie jie beviltiški (5)

Seimo valstiečių frakcijos narė Agnė Širinskienė feisbuke dar kartą griežtai sukritikavo dabartinę valdžią. Anot „valstietės“, valdančioji dauguma rūpinasi tik labai siauram žmonių ratui aktualiais klausimais, taip diskriminuodama tradicines šeimas. 

Esą rytoj vyksiantis „Šeimų gynimo maršas“ aiškiai parodo visuomenės požiūrį į valdžios sprendimus. 

„Kodėl dabartinė valdžia taip bijo šeimų maršo? Ir kas gi įvyko, kad partijos, dariusios apklausas per rinkimus, žadėjusios klausytis jose nuomonę reiškiančių žmonių ir nieko nedrausti staiga ėmė tyčiotis iš Lietuvos žmonių nuomonių apklausų ir jose išreikštų valdantiesiems labai nepalankių nuomonių partnerystės, Stambulo konvencijos ratifikavimo, tos pačios lyties šeimų įteisinimų klausimais.

Pasipylė ir bandymai uždrausti jiems kalbėti – vien ko vertas Laisvės partijos demaršas su tariamos „neapykantos“ kalbos draudimu, nuo kurio vėliau jiems teko gėdingai trauktis“, – penktadienio rytą feisbuko pranešime teigė A. Širinskienė.

Valstiečių frakcijos atstovė kalbėdama apie dabartinę Vyriausybę nepagailėjo itin aštrių epitetų.

Anot A. Širinskienės, dabartinė valdžia rūpinasi dalykais, kurie yra svarbūs itin siauram žmonių ratui bei neatliepia likusios daugumos lūkesčių.

„Atsakymą į savo klausimą, kodėl bijo valdžia, šianden randu tik vieną – valdantieji pagaliau suprato, kokia jie yra beviltiška valdžia ir išsigando, kad savo vertybių ginti į gatves išėję žmonės nepaklūsta jų ideologiniam diktatui.

Žmonės reiškia nepasitenkinimą, nes stumiamos jiems svetimos idėjos, jų nesiklausoma, jie žeminami ir, bendrai, - valdžia užsiima dalykais, kurie rūpi mažam ratui žmonių bei neatliepia likusios daugumos lūkesčių.

Pavyzdžiui, pabandykim įsivaizduoti, keliems žmonėms, be paties V. Raskevičiaus, aktuali V. Raskevičiaus idėja pertvarkyti Seimo tualetus, keliems aktualus Lietuvos stojimas, ir dar pandemijos metu, į kosmoso agentūrą, kuriam skirta nemaža dalis laiko vakarykščiame Seimo posėdyje.

Pandemijos klausimais“ tapo ir homoseksualų partnerystė, turiniu panaši į santuoką, ir Stambulo konvencija.

"Tačiau užsiėmus menkniekiais, yra pamirštami konceptualūs dalykai, valstybės ekonomikos gaivinimas, jos žmonių emocinė būklė ir tikėtis, kad žmonės to nepastebės – neįmanoma“, – piktinosi parlamentarė.

„Jei valdantieji yra akli, tai žmonės – ne“

Seimo narė įsitikinusi, jog žmonės mato, kad jų šeimomis nesirūpinama, esą užuot tai darius žadama liberalizuoti alkoholio vartojimą bei kitus dalykus.

„Žmonės supranta, kaip atrodys situacija, kai 14 metų vaikui bus keičiama lytis.

Kartu jie stebi, kaip užsidarinėja ir ima bankrutuoti verslai, o Lietuva – pirmauja pagal naujų bedarbių skaičius Europoje.

Po dviejų metų pertraukos, kai turėjome daugiau grįžtančių, nei išvykstančių, jau kelintas mėnuo pas mus prasidėjo emigracijos banga ir emigruojančiųjų skaičiai tik auga.

Jei valdantieji yra akli, tai žmonės – ne. Ir šeimų maršas tai geriausiai įrodo. Mūsų visų atsakomybė ir pareiga, kad jis būtų taikia nuomonės išraiška, o, galbūt, – ir tradicija kasmet susiburti Lietuvos šeimoms“, – įrašo pabaigoje rašė Seimo narė.  

Na, sunku pasakyti, ar būtų ką nors mandresnio sugalvoję valdžioje buvę valstiečiai kartu su kompanijonais socdemais, kai pasaulyje taip smagiai įsisiautė (ir dar nebaigė!) naujasis virusas. Gal būt, vieno kito ministro įdirbis ir buvo sėkmingesnis, tačiau apskritai imant, kai visi artimi ir tolimi kaimynai užsiraukę, kai visur užsidarinėjo verslai ir visi laikėsi tik ant sukauptų resursų bei ES paramos paketų - labai sunku pasakyti, ar kažką suvaldyti būtų pavykę geriau. Ko gero, būtų buvę tokie pat "beviltiški" ir ateinančius rinkimus prapylę dar didesniu skirtumu. Dabar dirbantys, jei pasistengs, išmoks tvarkytis ir pasiekti ne prastesnių rezultatų už buvusiuosius, o jei nesiseks, tai IMHO p. Šimonytė mokės išspirti netikusius ministrus ne prasčiau už p. Skvernelį.
Patikslinimas, 2021-05-17 13:48
Ne, ponia, beviltiški buvot jūs. Valdantieji vilties dar turi
a, 2021-05-17 09:03
Valstiečiai dažnai konstatuoja akivaizdžias tiesas, pateikdami jas, kaip ITIN savo pastebėjimus :)))
E., 2021-05-17 06:39
Sidebar placeholder