Aliaksandras Lukašenka

Aliaksandras Lukašenka kaltina Lietuvą žudant migrantus pasienio zonoje (2)

Baltarusijos autoritarinis lyderis Aliaksandras Lukašenka pirmadienį apkaltino Lietuvą migrantų žudymu, pasirodžius pranešimams apie dar vieną mirtį prie rytinės Europos Sąjungos (ES) valstybės sienos.

„Šioje migracijos krizėje niekšai nuėjo taip toli, kad žudo žmones“, – sakė A. Lukašenka per susitikimą su Baltarusijos gynybos ministerijos atstovais.

Migrantai atvežami prie Baltarusijos sienos „negyvi, o gal pusgyviai“ iš ES pusės ir ten išmetami, tvirtino 67 metų A. Lukašenka, pasirodęs vilkintis karinę uniformą.

Europos Sąjunga kaltina A. Lukašenką, dažnai vadinamą „paskutiniu Europos diktatoriumi“, tyčia skraidinant žmones iš krizių zonų, pavyzdžiui, Irako, ir stumiant juos prie ES sienos. Migrantai taip pat ne kartą skundėsi dėl netinkamo Baltarusijos saugumo pajėgų elgesio.

Baltarusijos pasienietis pirmadienio rytą pranešė, kad pasienyje su Lietuva rastas negyvas vyras, savaitgalį buvo aptiktas kitas kūnas. Informacijos negalima patikrinti nepriklausomai. Tarptautinis Raudonasis Kryžius neseniai pranešė apie daugiau nei 10 mirčių prie sienos rytiniame ES flange.

Lenkijos pasieniečiai pirmadienį pranešė, kad per 24 valandas iš Baltarusijos į Lenkijos teritoriją mėgino patekti iš viso 92 migrantai.

kaip save vadindamas prezidentu zmogus gali taip meluoti!
danguole, 2021-11-30 18:01
Yra toks posakis "kuo patys kvepia, tuo ir kitus tepa". Šis posakis labai tinka ne tik šiuo, bet ir kitais atvejais režimo darbeliams nupasakoti. Liūdna, bet reikia pasakyti, kad mirusiųjų kūnų turėtų būti ir daugiau. Tik jie savaime neatsiranda prie Lietuvos sienos. Baltarusijos diktatoriaus nekenčiantys Baltarusijos pasieniečiai informavo, jog Baltarusijoje mirusius migrantus nurodo atvežti režimo tarnai ir palikti prie Lietuvos sienos. Po to, jau pajungiami melagienas kuriantys veikėjai. Jų darbas, kaip informuoti Baltarusijos visuomenę ir kitų šalių lengvai pasikabinančias ant melagienų kabliukų informavimo priemones. Tik režimas neįvertina, kad tokius nusikaltimus fiksuoja jų pačių teritorijoje dirbantys ir režimo nekenčiantys baltarusiai. Užbaigsiu komentarą kitu posakiu "yla iš maišo anksčiau ar vėliau išlenda".
Posakis, 2021-11-29 16:45
Sidebar placeholder