Chuliganų išpuolis: naujas prezidentūros puslapio adresas – Bestuburis.lt (17)

Internautai sureagavo į protestą Čikagoje ir sukūrė nuorodą „svetainę“ Homofobas.lt. Suvedus jos adresą, patenkama į prezidentūros interneto puslapį.

Nuoroda Homofobas.lt vedanti į prezidentūros puslapį, buvo sukurta šiandien vienai parai. Galimai tai yra internautų atsakas į JAV viešinčio prezidento Gitano Nausėdos lietuvių bendruomenės nesvetingą sutikimą.

Į susitikimą Čikagos Švč. Mergelės Marijos gimimo parapijoje viena moteris atsinešė plakatą su užrašu „Nausėda yra homofobas“. Vaizdo įrašu, kaip iš moters yra atimamas plakatas, feisbuko paskyroje pasidalijo laidų vedėjas Andrius Tapinas, jo nuomone, tai yra „nuostabus“ vaizdo įrašas.

Aš visiškai suprantu plakato autorės nusivylimą.

Tiesa, vėliau jis pridūrė, kad nemano, jog G. Nausėda yra homofobas. Pasak jo, prezidentas žaidžia politiką.

„Mano asmenine nuomone, Nausėda turi aiškias pažiūras į šeimą ir greičiausiai pats iš savęs nėra homofobas. Bet jis ir prezidentūros komanda supranta, kad buvimas štai tokiu nuosaikiu homofobu gerokai padidina jo šansus antrai kadencijai.

O dėl tokio prizo galima ir vertybes paslėpti. Real politik yra purvinas dalykas, bet jeigu tikslas pateisina priemones“, – feisbuke komentavo A. Tapinas.

Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininkas Tomas Vytautas Raskevičius taip pat nenori tikėti, kad G. Nausėda yra homofobas.

„Aš vis dar noriu tikėti, kad toks prezidento apibūdinimas yra netiesa. Tačiau prezidentas iki šiol neatsiliepė į kvietimą susitikti su tos pačios lyties poromis ir nemėgino kurti konstruktyvaus dialogo dėl Partnerystės įstatymo projekto.

Todėl aš visiškai suprantu plakato autorės nusivylimą“, – feisbuke rašė Seimo narys.

ATNAUJINIMAS. Puolimas prieš prezidentą tęsiasi – dar viena svetainė veda į prezidentūros interneto puslapį. Surinkus bestuburis.lt taip pat atsidaro prezidentūros svetainė.

Ka ten jie sake kad jie pliusiniai ir pukuoti tik juos visi skriaudzia?
Ramunas, 2021-09-26 12:31
Čia ne huliganų o žiniasklaidos išpuolis labiau, bet kas gali už kelis eurus nusipirkti domeno vardą ir jį nukreipti į bet kokį puslapį. Bet ar tai bus naujas rezidenturos puslapio vardas ? Žinoma kad ne čia grynai užsakymas išreklamuoti ir sureikšminti visiškai abgailėtiną veiksmą. Aš irgi galiu sukurti domeną lansbergisgaidys.lt ir nukreipti jį į konservatoriu puslapį, bet ar apie mane parašys ir tai bus vadinama nauju oficialaiu konservatorių partijos puslapio adresu ?
VVV, 2021-09-26 00:16
galimai prezidentas nenori susitikti su tomis slykstynemis ,gali buti bijo ir uzsikreti nuo ju,nes prezdentas yra padorus pilietis ir turi seima ,vaikus .Apmaudu ,kad tie vaivorikstinai daugiansi kaip korolado vabalai ir lenda i akis ir duses doriems pilieciams
Galimai prezidentas , 2021-09-25 18:19
Sidebar placeholder